Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vychrtlá Bučková opět blbne s dietami. Eliško, tohle už nikoho nebaví!

Pohyb je skvělá věc, i vitaminy, ale rozhodně nic se nemá, Eliško,
přehánět.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Zdá se, že bývalou anorektičku Elišku Bučkovou pohlcuje jedna závislost za druhou. Nejdřív to byla abnormální touha po vychrtlé postavě, teď se zdá, že to nahradila potřebou co nejvíce cvičit a a ládovat se různými podpůrnými prostředky. Ale je tohle ještě vůbec na hranici normálnosti?

Když vyhrála Českou Miss, byla to krásná a přirozená holka s pěknou postavou. Ale co ze sebe dokázala Eliška Bučková (26) za ty roky udělat, nad tím zůstává někdy rozum stát. Samozřejmě chápeme a jako poslední bychom odsoudili to, že trpěla anorexií. Je to nemoc, které se jen tak nezbavíte.

Ale spíš nám přijde, že Eliška potřebuje nějaký extrém. Poté, co se poprala (snad úspěšně) s poruchou příjmu potravy, tak se dostala do dalšího kolotoče. Podle našich informací musí skoro každý den cvičit, jinak by měla šílené výčitky. Stala se snad doslova závislou na endorfinech.

Samozřejmě že pohyb je pro tělo důležitý, ale v jakých dávkách své tělo modelka s muší váhou týrá, to už je k zamyšlení. Zvlášť když do sebe cpe všemožné prostředky na energii a spalování tuků. Možná to ocení další závisláci či fitnessáci, ale pro tak hubené tělíčko to asi nebude zas tak příznivý vliv.

Jenže ono to ani s tím jídlem nebude zas tak slavné. Eliška se sama na Instagramu chlubí, jak jí jen krabičkovou dietu. Že by tu stále byl ten strašák anorexie? Rozhodně bychom to Miss nepřáli, sama ví, že je to procházka peklem. Jenže pak záleží na člověku, jak se s tím vším chce poprat.

Ale měnit závislost na dietách na závislost na cvičení, to je jak vybíjení klínu klínem. Žádný extrém nikdy nepřináší nic pozitivního. Vše by mělo mít svou míru a všeho moc škodí. Snad Eliška ví, co je pro její tělo to nejlepší.

Související články

Další články