Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vycházející pěvecká hvězdička hledá lásku! Tento uhrančivý mladík je nezadaný! Děvčata, chcete ho?

Má talent a kouzelný hlas.
Zdroj: Archiv
V showbyznysu je zatím neznámý, jeho jméno se vám ale brzy vryje do paměti. Osmnáctiletý Matej Kolak (18) chce na hudební scénu vnést nový vítr, a tak pod záštitou hudebního labelu Mad Baker Music představuje svou první autorskou píseň s názvem Torn Damn Soul.

Narodil se v Česku, ale jeho tatínek pochází z Bosny a Hercegoviny. Už na první pohled se Matej Kolak velmi liší. Kromě tvrdých rysů v obličeji a kučeravých vlasů má neuvěřitelně zajímavou barvu hlasu a nezaměnitelný tenor, který předvedl právě ve své první autorské skladbě Torn Damn Soul, ke které natočil klip plný emocí.

,,Je o lásce, kterou si nejsem jistý a v průběhu té písničky se snažím přijít na to, jestli to opravdu chci nebo ne,” říká o své písni Matej, který by na českou hudební scénu rád vnesl nový vítr. ,,Chtěl bych změnit tento sterilní hudební průmysl, který v Čechách máme. První písnička mi sice vychází v angličtině, ale v dalších už budu zpívat česky. Dřív jsem sníval o tom, jak prorazím do světové hudby a stanu se vlastně prvním Čechem, který by to dokázal,” odhaluje své sny, ale zároveň zůstává nohama pevně na zemi. ,,Tahle myšlenka mě sice pořád dost láká, ale myslím, že není v mých silách toho dosáhnout a kvůli tomu jsem se rozhodl pro češtinu. Zaměřím se na domácí prostředí a zkusím upoutat lidi v Čechách a na Slovensku,” dodává, že by rád nejdříve osvěžil domácí půdu.

A protože je zpěvák velmi aktivní a má rád zábavu, je mu blízký energický styl hudby. ,,Chtěl bych dělat pop-rock nebo spíš jen klasický rock plný čisté nefalšované energie,” směje se.

Mimo to, že je Matej velmi talentovaný, také prozradil, že je i nezadaný. Jistě si tak brzy vytvoří základnu věrných fanynek. A jak by měla vypadat jeho vyvolená? V tom má umělec jasno. ,,Líbí se mi brunety a celkově menší holky, se kterýma je sranda a dokážou se s tebou bavit i o vážných věcech,” uzavírá.

Související články

Další články