Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vycházející influhvězda Yeni Cao. Drobná dívka má na TikToku skoro čtvrt milionu sledujících

Yeni Cao ví, jak se proslavit. Influencerka má skoro čtvrt milionu sledujících
Zdroj: Instagram Yeni Cao
+ Dalších 9 fotografií
Influencerka

Yenifer Cao je známá především na sociálních sítích, kde má již desetitisíce sledujících. Mladá tiktokerka a influencerka patří mezi nejinspirativnější ženy na Instagramu. Její projev je plný osobitého humoru a do svých příspěvků vnáší svěží vítr. Jak se tato mladá dívenka vypořádává s hejty či jaké je její tajemství úspěchu, řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.

Yenifer Cao, přezdívaná jako Yeni Cao, se ve světě jen tak neztratí. Ptáte se, o kom je vlastně řeč? Jde o mladou influencerku s asijskými kořeny, která má na sociálních sítích větší a větší úspěch. Na Instagramu ji sleduje přes 25 tisíc lidí a na TikToku dokonce 222 tisíc lidí.


Její příspěvky jsou obohaceny jejím jedinečným humorem, který nechybí v žádném videu. Navíc přichází jako svěží vítr, který udává nový směr dnešní generaci. Yeni Cao je prostě posel budoucnosti.

Yeni je silná osobnost

Bohužel s úspěchem se často pojí hejty od fanoušků. Jak tyto záležitosti Yeni řeší? "S haters se vyrovnávám tak, že si buď nečtu vůbec komentáře, a když už si je přečtu a opravdu mě uráží, tak daný účet blokuju. Prostě mám názor takový, že pokud se tomu člověku nelíbí má tvorba, tak není důvod, aby má další videa viděl," řekla kdysi Yeni Cao pro eXtra.cz.

Co dělá, že je tak úspěšná? "Myslím si, že k úspěchu v instasvětě je nejdůležitější být originální a zaujmout svou upřímností a originalitou. Pozor! Není to jednoduché. Můj instaúčet je oproti některým influencerům úplně malý a bezvýznamný, takže nemohu říct, že to, co tvrdím, platí pro každého," dodala.

Mimo jiné se také setkala s herectvím. Zahrála si například v seriálu Boží mlýny.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy