Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vycházející hvězda Martina Babišová: Jsou role, které bych hrát rozhodně nechtěla

+ Další fotografie
rozhovor

Vycházející herecká hvězda Martina Babišová (28) září v současné době v novém komediálním filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o bláznivé komedii, novém připravovaném seriálu, ve kterém se překvapivě postavila za kameru, a také o tom, co by jako herečka nechtěla nikdy zažít. 

Herečka Martina Babišová hraje v novém filmu, který nyní vstupuje do kin, Shoky & Morthy: Poslední velká akce, ale na svém kontě má už filmy jako Minuta věčnosti po boku hereckého esa Jiřího Langmajera nebo Stockholmský syndrom.

Půvabná zrzka vystudovala hereckou akademii Bow Street Academy of Screen Acting v Dublinu. V Česku sice ještě moc známá jako herečka není, zato se jí daří velmi v zahraničí.

V Irsku hrála v několika celovečerních filmech, seriálech a divadle, zahrála si i po boku hollywoodského herce Orlanda Blooma.

Martina ovládá několik jazyků, historický šerm nebo má certifikát z neozbrojeného kaskadérství.

"To znamená, že umím dát někomu facku nebo pěstí, aniž by se mu něco stalo," vysvětlila redakci eXtra.cz v rozhovoru.

Martina také promluvila o tom, co by jako herečka nechtěla zažít či hrát. "Já si přeji, abych zažila strašně zajímavé, silné ženské role. Aby jich bylo v českém filmu víc, protože si myslím, že je to potřeba. Nechtěla bych hrát debilní ženské role, kdy člověk hraje šlapku nebo matku," dodala.

Související články

Další články