Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Marek Lambora ze seriálu Slunečná: Chybělo málo a jeho kariéra nemusela dopadnout

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Pohledný herec
Čtyřiadvacetiletý Marek Lambora je mladý a talentovaný herec. Aktuálně ho můžeme sledovat na obrazovkách televize Prima v novém seriálu Slunečná. Diváci jsou z něho doslova nadšeni. Jenže chybělo málo a Marek se vůbec nemusel věnovat herectví.

Před polovinou ledna odstartoval na obrazovkách televize Prima nový seriál Slunečná Velkým lákadlem je pro diváky, obzvlášť pak dámy, mladičký herec Marek Lambora Talentu má na rozdávání a šarmem by okouzlil snad každou dámu. Ovšem vůbec tomu tak nemuselo být. Nebylo daleko od toho, abychom Marka na obrazovkách nikdy nespatřili. Co tomu předcházelo?

Málem nešel na konzervatoř

V rozhovoru pro portál Deník.cz se Marek svěřil s detaily, jak to bylo na úplném začátku s jeho hereckou dráhou. Studoval osmileté gymnázium v Ústí nad Labem. Díky studentským aktivitám zjistil, že by ho bavilo herectví. Dostal se do dramatického kroužku, kde měl excelentní výsledky.

Po třech měsících ho vedoucí kroužku pobízela, aby zkusil přijímačky na konzervatoř. Jenže v tu chvíli přišel zádrhel. Jeho maminka byla zásadně proti. "Máma mi řekla, že to nepřipadá v úvahu a že si mám dodělat gymnázium a pak ať si jdu, kam chci," vzpomínal Marek.

Po několikatýdenním přemlouvání nakonec povolila, a tak se Marek začal připravovat na přijímačky. Samozřejmě uspěl a i v jeho mamince se to zlomilo a neskutečně mu fandila.

Slunečná

Na televizi Prima mají diváci možnost sledovat Lamboru v nově spuštěném seriálu Slunečná. Marek ztvárňuje jednu z hlavních rolí. Divákům se představil jako podnikatel Janek, jehož firma se stará o velký byznys.

Řada diváků je ze seriálu zkrátka nadšená. Líbí se jim dějová linka a především se těší na další díly.

Krom Marka se v seriálu Slunečná objevuje Eva Burešová, Bára Jánová, Eva Holubová, Jan Šťastný, Veronika Arichteva, Eva Decastelo, Dana Batulková, Tereza Brodská, David Prachař a mnoho dalších.

Související články

Další články