Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vycházející hvězda Karin Ann vydává klip, ve kterém se svěřuje: Myslela jsem, že nejsem dost dobrá a cool

Karin Ann je nadaná zpěvačka.
Zdroj: archiv
novinka

Československá zpěvačka Karin Ann, kterou divácké hlasy vyšvihly na první místo na cenách Žebřík v kategorii Objev, vydává nový singl a video "i’m a loser". Zpěvačka promluvila o náročném období a jak se jí podařilo z toho dostat. 

"Během karantény jsem měla období, kdy jsem byla sklíčená a na sebe velmi tvrdá. Média mě poprvé začala zaznamenávat a já jsem měla pocit, že nejsem pro nic skutečně dost cool, chytrá nebo talentovaná," popisuje zpěvačka.

"Místo toho, abych se v tom utápěla, rozhodla jsem se vyjádřit své pocity nahlas, singlem i´m a loser. Řekla jsem si, že možná jsem lúzr, no a co? Myslím si, že mnoho mladých lidí se cítí jako já, a tak vím, že nejsem sama," říká k písni Karin Ann.

Videoklip pro i’m a loser natočil Michal Kunes kompletně na mobilní telefon, zachycuje tak podstatu generace sociálních sítí a dospívání.

V pouhých 19 letech si Karin Ann buduje jméno napříč kontinentem i za jeho hranicemi s razantním přístupem k alternativní popové hudbě, která je jak konfrontační, tak citlivá.

Nedávno se chopila příležitosti promluvit o právech LGBTQ+ při vystoupení v polské národní televizi. Vystoupení zaznamenalo značný mediální ohlas napříč konzervativní zemí.

Hudební videa Karin Ann, podněcující k zamyšlení, dosáhla dvou milionů zhlédnutí na YouTube a o jejím talentu již psali v The New York Times, MTV, Noctis, Wonderland nebo 1883.

Zpěvačka se rovněž objevila na billboardu na Times Square, přímo v srdci New Yorku, a to v rámci kampaně EQUAL společnosti Spotify.

Nedávno také odjela turné po Polsku spolu s polskou zpěvačkou Sanah a vydala debutové EP lonely together, které manifestuje její schopnost překročit hudební hranice a neomezovat se na jeden konkrétní žánr.

Související články

Další články