Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vyčerpaná z kojení: Maminky z internetu řeší s krásnou Krejčíkovou, jak přežít mateřství

Krejčíková ukázala malého Beníka.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Hvězda oblíbeného televizního seriálu Ulice Aneta Krejčíková (27) koncem srpna porodila syna Bena. A snímek s ním umístila na Instagram. Potěšila tak řadu svých fanoušků... Hned poté následoval snímek z kojení, kdy si krásná maminka postěžovala, že s malým capartem to je skutečně pořádný záhul... Reakce internetových maminek na sebe nenechaly dlouho čekat a zkušenější matky Anetě začaly radit.

Aneta ke snímku, na němž svého syna kojí, uvedla: „Včera jsme měli večer celkem slušnou krizi. Ondřej přišel z práce, Beny řval a já ‚bolavá‘ po celým dni. Docházela mi trpělivost a síla. Ale víte co? Po každé noci přijde ráno. Krásný podzimní, barevný den Vám přejeme,“ postěžovala si s vidinou lepších zítřků.

A jen co Aneta dopsala svůj komentář, strhla se lavina názorů jiných maminek, které oblíbené herečce přejí hodně sil. „Mám syna (za 3 měsíce 3 roky). Dodnes si pamatuji ty probdělé noci. Trápilo ho bříško asi do půl roku. Za celý týden jsem naspala tolik hodin, že to šlo pomalu spočítat na jedné ruce. Ale i když jsem v té chvíli byla na pokraji sil, i když už jsem vážně nemohla, nikdy nebudu litovat,“ napsala Anetě Monika.

Další uživatelka Veronika rovněž připsala názor, že Anetiny krize chápe. „Jo, jo, já se bála ze začátku i usínat, aby nenastala naše kritická chvíle, a to odsávání a krmení z láhve, při kterým se náš drobek dusil, takže každý krmení jsem z něj vyklepávala mléko… Teď je větší, 7 týdnů… a večerní ‚mejdánky‘, které máme jen spolu, si docela užívám.“

Další komentáře se nesly ve stejném duchu. A Aneta teď ví, že v tom není sama. Mnozí jí přejí, aby vše jako dobrá maminka zvládla a s odstupem času si i ty největší krize užívala.

Související články

Další články