Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vyčerpaná maminka Nikol Švantnerová. Dcera Mia jí nedá vydechnout, dalšího těhotenství se modelka děsí

+ Dalších 6 fotografií

Nikol Švantnerová je pyšná maminka své dcery Mii. Pracovní povinnosti odsunula na vedlejší kolej a mateřství se věnuje naplno. Jak ovšem přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, výchova není rozhodně žádný med a momentálně si nedokáže představit, že by snad měla být znovu těhotná. 

Modelka Nikol Švantnerová se utrhla od rodičovských povinností a po delší době se objevila na společenské akci. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že výchova dcery jí dává pořádně zabrat. Nestíhá se věnovat ani sama sobě a momentálně si nedovede představit, že by si s partnerem měli pořídit další dítě.


"Malá dá opravdu zabrat. Když už mám třeba hodinku času, většinou ani nemám energii například cvičit. Já se s ní fakt ani nezastavím. Ale teď má alespoň ten rok, tak ji mohu už trochu více odkládat. Tak snad začnu alespoň běhat, k tomu bych se chtěla vrátit, to byla moje vášeň a láska," doufá.

Nikol dává výchova zabrat

Ačkoli se s partnerem baví o rozšíření rodiny a do budoucna sní o tom, že bude mít děti dvě, momentálně si nedovede představit, že by měla být znovu těhotná. "Malá je fakt docela hodně živá. Neumím si představit, že bych teď byla znovu těhotná, natož abych měla ještě dalšího mrňouska, takže jsme to posunuli," smála se na představení nových rtěnek YSL.


"Ale je to příroda a tyhle věci nejde moc ovlivnit, takže kdo ví. Možná to přijde přesně v tu chvíli, kdy se to bude nejméně hodit. Uvidíme, ale sourozence plánujeme," dodává. Jak už stihla zjistit, malá Mia je spíš po mamince. "Stoprocentně. Partner mi to dokonce vyčítá, že je extrémně živá a po mně. Vůbec neposedí. Porodila jsem si takovou samu sebe," říká se smíchem.

V souvislosti s časem investovaným do výchovy dcery musela omezit i čas, který dříve věnovala péči o sebe. "Hodně se to změnilo. Ale naštěstí jsem nikdy nebyla taková, že bych trávila hodiny týdně na manikúře, vlasech. Jenom teď není ani čas na to si dát pleťovou masku, nebo dvacet minut relaxovat," říká se smíchem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy