Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Vyčerpaná Agáta to vzdala: Přistoupila na Soukupovy podmínky. Už nemůžu, říká

Agáta Hanychová přistoupila na Jaromírovy podmínky.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/Tomáš Martínek/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 18 fotografií
rezignace

Agáta Hanychová, zdá se, rezignovala. Influencerka se svěřila redakci eXtra.cz s tím, že ji unavují neustálé spory s jejím bývalým partnerem Jaromírem Soukupem. Učinila tak závažné rozhodnutí a přistoupila na Soukupovy veškeré podmínky týkající se péče o dceru Rozárku. "Jsem vyčerpaná a už ten tlak nezvládám," říká. 

Agáta Hanychová je zřejmě na pokraji sil. Je unavená z neustálých sporů, které má se svým bývalým partnerem Jaromírem Soukupem, jemuž přivedla na svět malou dceru Rozárku. Jak přiznala redakci eXtra.cz, přistoupila na podmínky své bývalé lásky, a to z prostého důvodu - chce klid pro sebe a své děti.


"Radši mu tu dohodu podepíšu. Už ten tlak psychicky nedávám. Lepší dohoda, než abych chytila rakovinu. I když pro mě je dohoda nevýhodná," svěřila se eXtra.cz influencerka. Svému slovu dostála. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, při úterním předávání malé Rozárky donesla Jaromírovi podepsané papíry.

Doporučené video: Zpověď Agáty Hanychové:


Agáta chce ukončit válku s bývalými partnery

Předávání dcery opět trvalo pouze tak dlouho, jak je jen nezbytně nutné. Soukup přijel před dům, šel odpoutat svou dceru, zatímco Agáta pomalu vyšla z domu, a to s papíry v ruce. V rychlosti si předali Rozárku, Hanychová dala Jaromírovi papíry do rukou a opět zmizela. O pár minut později se vrátil Miroslav Dopita a společně vyrazili na procházku.To, že má Agáta veškerých hádek plné zuby, naznačila již o Velikonocích na svém Instagramu. Apelovala na všechny tatínky svých dětí, aby ve vztahu k ní ukončili válku a zároveň přiznala, že přistupuje na veškeré jejich podmínky - výše alimentů či nezveřejňování tváří dětí na sociálních sítích.

"Velikonoce jsou svátky naděje… Milí tatínkové J+J! Prosím, ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí už souhlasím se vším. Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji. Matka vašich dcer: Mii a Rózy," napsala influencerka.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy