Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Výbušná zpověd Harryho a Meghan: Co na ně prozrazuje řeč těla? No, není to nic hezkého...

Harry s Meghan u Oprah Winfrey.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
TĚLO JAKO DŮKAZ
Hojně sledované a komentované interview prince Harryho a Meghan Markle s Oprah Winfrey se konečně dostane na české obrazovky. Milují se Harry a Meghan? Co si Meghan myslí o královně Alžbětě? A jak je to s Harryho mužností? To vše a mnohem víc vyčetla z řeči jejich těl expertka Patti Wood.

Česká televize 1. dubna odvysílá kompletní rozhovor prince Harryho a jeho manželky Meghan Markle s moderátorkou Oprah Winfrey. To není apríl. Konečně tedy budeme moci v reálu spatřit to, o čem celý svět už téměř tři týdny hovoří. Po jeho odvysílání se vyrojilo mnoho dohadů, která ze slov Harryho a Meghan jsou pravdivá a která ne. V odhalení pravdy a lži pomáhají také odborníci na řeč těla.

Odměřená Meghan

Patti Wood, expertka na řeč těla, si povšimla toho, že i přes poměrně otevřenou zpověď se Meghan stále držela zpátky. "Zjevně si pamatuje vše, čím si prošla. Na některé části svatby vzpomíná ráda, ale jsou tam i takové, ze kterých pláče. A celkově chce potlačit komplexnost těchto emocí."

Meghan a královna Alžběta

Že věci mezi královnou a Meghan asi neklapaly tak, jak by měly, je podle expertky poznat z tónu Meghanina hlasu. Ačkoli se o královně vyjadřovala lichotivě, podle Wood její řeč těla tvrdí opak. "Hned na začátku se Oprah zeptá na královnu a Meghan měla v hlasu negativitu, kterou dále podpořila svými gesty," pokračuje Wood. "A když říká, že královna byla jedním z prvních lidí, které potkala, podívá se dolů a zašklebí se. Je to krásný příklad toho, jak nonverbální komunikace prozrazuje, co doopravdy cítí, ačkoli tvrdí něco jiného."

Harryho mužnost

A jak dopadl princ Harry? Podle expertky vypadal rezignovaně a smutně z toho, že nedokáže ochránit rodinu. "Když se na Harryho podíváte, postavení jeho paže a ruky ukazuje, že se snaží chránit svou mužnost." Spekuluje se, že to je jediný zbytek mužnosti, který mu Meghan ještě nevzala.

Přestože je rozhovor velmi dramatický a osudy obou sleduje celý svět, podle expertky je zjevné, že se Meghan a Harry navzájem milují. "Kdykoli Harry mluví, Meghan ho drží za ruku. Když se mohou dotknout, udělají to. Takže jestli se lidé ptají, jak je na tom jejich manželství, já vidím, že jsou tu jeden pro druhého," uzavírá Wood.

7 milionů za rozhovor?

Mimo jiné se také objevila dezinformace, že Harry a Meghan dostali od produkční společnosti zaplaceno 7 milionů dolarů za to, že poskytnou rozhovor Oprah. Ačkoli toto tvrzení vyvrátila jak samotná Oprah, tak Meghan, mnoho lidí tomu stále věří. Vypadá to, že jeden z nejslavnějších manželských párů současnosti se nezavděčí, ať udělá cokoli.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy