Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Výbuch sopky a tsunami: Indonésii zasáhla další katastrofa, nejméně 168 mrtvých!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
tragédie
Erupce sopky Krakatoa v Indonésii vyvolala vlnu tsunami. Ta má na svědomí nejméně 168 životů, přes 700 zraněných a 30 pohřešovaných osob. Vlna nejvíce zasáhla regiony Pandeglang, Lampung a Serang.

Indonésii po událostech z měsíce září postihla další katastrofa. Obyvatelé zasažených regionů neměli možnost před živlem utéct, úřady totiž nevydaly varování. Tsunami si podle dosavadních informací vyžádalo nejméně 168 životů.

V regionech, které vlna tsunami zasáhla, bylo zničeno na stovky domů. To ještě ale není nic oproti škodě způsobené na životech zraněných a pozůstalých, kteří teď truchlí po svých blízkých, které vlna usmrtila.

Přinejmenším 30 osob se stále pohřešuje, počet obětí neustále stoupá. Obyvatelé Indonésie se nestihli pořádně vzpamatovat ze zemětřesení a následného tsunami, které zemi zasáhlo v září letošního roku. Tehdy zemřelo na 2000 osob.

Související články

Další články