Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Výbuch bytu v pražských Holešovicích! Jeden mrtvý, oheň z domu vyhnal i matku Anny Polívkové

Výbuch bytu v pražských Holešovicích! Jeden mrtvý, oheň z domu vyhnal i matku Anny Polívkové
Zdroj: Twitter @hasiciPraha
+ Dalších 6 fotografií
výbuch v Praze
V Praze se neustále něco děje a není to pokaždé příjemná záležitost. V Holešovicích se ve středu ráno ozval obrovský výbuch, který zranil několik lidí. Pražští hasiči informovali o tom, že zasahují v ulici Strojnická. Proběhla dokonce evakuace lidí v domě za pomocí vyváděcích masek, v domě žila i maminka Anny Polívkové - Evelynu Steimarovou (75). Jeden muž přišel o život.

Hasiči toho v posledních dnech nemají málo a tentokrát museli ti pražští vyrazit k výbuchu bytu ve Strojnické ulici v pražských Holešovicích. Informovali o tom ve středu ráno na Twitteru a přidali dokonce video. "V ulici Strojnická zasahujeme u požáru bytu. Na místě jsou dvě jednotky. Plameny jsou v celém bytě. Probíhá evakuace," zní celé hlášení na sítích.

Požár si vybral jednu oběť

Na místě jsou dvě popálené osoby a pár lidí je zraněných. "Požár zasáhl celý byt ve třetím patře. Zachraňujeme obyvatele domu pomocí vyváděcích masek. Nasazena byla i výšková technika," dodal mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Na místo dorazili i dvě jednotky záchranářů, inspektor a speciální vůz Atego.

"Jedna osoba při požáru zemřela, evakuovali jsme spolu s Policií ČR a záchranáři několik desítek osob. V tuto chvíli je požár uhašen a probíhá šetření ve spolupráci s policií," informoval mluvčí hasičů Kavka. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem a i přes obrovskou snahu záchranářů zemřel. Příčina výbuchu a následného požáru zatím není známá.

Oheň ven vyhnal i známou herečku

V domě žila také herečka z filmů Tajemství hradu v Karpatech nebo Po čem muži touží Evelyna Steimarová, maminka známé Anny Polívkové. Steimarová vyběhla před dům v pouhém županu a dcera, kterou má s Bolkem Polívkou, ji pak vyděšenou odvedla. Polívková svou milovanou maminku utěšovala a byla jí po boku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy