Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Vybržďovači v akci! Psychopati ze Slovenska útočili na řidiče. V autě sedělo dítě!

Řidiče na Slovensku ohrožovali dva muži. Nejdříve ho vybrzdili, pak se proti němu rozeběhli. Naštěstí jim ujel a nedošlo ke střetu. Psychopati na svou obranu uvedli něco neuvěřitelného – začali se odvolávat na malé dítě!

Video na Facebooku mimo jiné sdílela stránka Plzeňská Jehlárenská. K incidentu došlo na Slovensku. Motorista projížděl slovenskou vesnicí rychlostí 50 km/h. Na konci obce začal zrychlovat, protože tam platí už devadesátka.

V tu chvíli ho zleva začali předjíždět Slováci. Nelíbilo se jim, že řidič zrychlil. Tak ho vyzbrzdili, vyskočili z auta a běželi si to s ním ručně vyřídit. Řidič rychle zařadil zpátečku a odjel. Zřejmě se tak vyhnul ruční výměně názorů. Video se dostala na internet. Šílenců se pak začala zastávat žena, která s nimi seděla v autě. Prý šlo o malé dítě. „Dotyčný, který sem dal foto a video, si zřejmě musel něco dokazovat. Když jsme ho začali předjíždět, schválně přidal, abychom ho nemohli předjet. Byli jsme v autě i s maličkým dítětem a potřebovali jsme se dostat domů co nejdřív, ale toto individuum nám to zkomplikovalo,“ napsala na Facebook paní Alexandra.

Jenže tím si pořádně zavařila. I když máte v autě malé dítě a jiný řidič za obcí zrychlí, tak vás to neopravňuje k tomu, začít se chovat jako blázen. Podle Blesku už celý incident řeší také slovenská policie. „Tak to tu ještě nebylo. Zastavit auto mimo obec v sychravém počasí, vystoupit z něj, rozejít se k jinému autu a nechat ve vlastním vozidle své dítě??? Toto je už fakt silná káva. Upozornili jste nás na to vy. Začínáme řešit,“ uvedli slovenští policisté.

Související články

Další články