Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Vybral si Rytmus dobře? Jasmina Alagič se přiznala, jak to má s muži!

Jasmina Alagič je kráska k pohledání.
+ Dalších 24 fotografií
Jasmina Alagič (28) je už několik dní spojována s Rytmusem (41). Podle našeho důvěryhodného zdroje jde už teď o lásku jako trám, i když je vztah na začátku. Oba dva zatím mlčí, ale románek nepopírají. Moderátorka letošní SuperStar čelí palbě otázek o svém milostném životě, a tak nyní popsala, jak to v soukromí má!

Co se krásy týče, nemá si Rytmus (41) u Jasminy Alagič na co stěžovat. Bude s ní ale spokojený po povahové stránce? Sama moderátorka SuperStar 2018 přiznává, že je to s ní občas obtížné.

Alagič prohlásila, že na muže rozhodně nemá žádnou škatulku. „Je ale fakt, když se podívám do minulosti, že to většinou byli spíš ti klidní a rozumní kluci, které současně naplňovalo a přivádělo k infarktu to, že mě mají po boku. Já nejsem úplně ideální partnerka,“ přiznala deníku Blesk.

Románek s Rytmusem stále odmítá potvrdit, zároveň ho však nevyvrací. „Jsem jak utržená ze řetězu a vždy jsem měla lepší protějšek, než jsem já sama. Jsem mladá, nejsem zasnoubená, nečekám dítě, takže nemám pocit, že by do toho (jestli s někým randí) někomu něco bylo. Prostě nějak žiju a užívám si život,“ svěřila se.

Zato slovenský rapper už o Jasmině prý bez okolků mluví jako o své přítelkyni. Je jen otázkou času, kdy tahle dvojka půjde konečně s pravdou ven!

Mohlo by vás zajímat

Další články