Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vybouraná Dáda Patrasová ztrácí své blízké: Za závislostí na alkoholu má stát tragická událost

Zdroj: Se souhlasem Dagmar Patrasové
+ Dalších 20 fotografií
2,5 promile
Ve středu v odpoledních hodinách havarovala v centru Prahy na Vinohradech herečka Dáda Patrasová (62). V krvi tou dobou měla 2,5 promile alkoholu, což by zpěvačku mohlo dostat až na tři roky za mříže. Zda má Dagmar skutečně problémy s alkoholem, nebo se prostě jen opila a nezvládla řízení je na sociálních sítích jedno z nejprobíranějších témat posledních dní. Jak to doopravdy je?

Dagmařina autonehoda vyvolala na sociálních sítích spekulace o tom, kdo za jejím problémem s alkoholem stojí. Někteří tvrdí, že Dádu zničil její manžel Felix Slováček (75) svým odchodem k Lucii Gelemové (35). Další si stojí za tím, že zpěvačka s alkoholem problém nemá a autonehoda byla jen chybou, jakou může udělat kdokoliv. Ve skutečnosti se ale pravdy nedopátral nikdo a přičina se skrývá celých 15 let zpět v čase.

Felix Slováček vypověděl, že by Dagmar, která si svůj problém odmítá přiznat, měla vyhledat odbornou pomoc. "My se snažíme celá rodina už několik let to řešit, ale je to marný. A tak od ní všichni utekli. Anička byla první, která odešla z domu, pak syn Felix a nakonec i já. A všechno jenom kvůli tomu alkoholu," svěřil hudebník serveru blesk.cz.

Problém s alkoholem se začal u zpěvačky projevovat před patnácti lety, když zemřel její otec Karel Patras (†79), kterého velmi milovala. Její rodina se podle dostupných informací shodla na tom, že právě v tuto dobu začala Dáda topit smutek v láhvích vína. Slováčkovým teď nezbývá než doufat, že se Dagmar Patrasová vzpamatuje a se svou závislostí zatočí.

Související články

Další články