Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vybotoxované Češky, berte si příklad: Cindy Crawford a Pavlína Pořízková se za vrásky nestydí

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
no filter
Zatímco české béčkové celebrity odmítají stárnout a nechávají si svůj zevnějšek upravovat u různých plastických chirurgů nebo na estetických klinikách, skutečné celebrity a hlavně skutečné modelky jsou natolik vyrovnané, že se za své vrásky a nedokonalosti nestydí. Jasným důkazem je topmodelka Pavlína Pořízková (54) a její o rok mladší kolegyně Cindy Crawford.

Topmodelky Cindy Crawford a Pavlína Pořízková neustále dokazují, že žena po padesátce může být zatraceně sexy, a to i bez jakýchkoliv vylepšení. Pavlína i Cindy se řadí mezi jedničky světového modelingu.

Pavlína Pořízková, která se řadí mezi vůbec první české topmodelky, nedávno na sociálních sítích sdílela snímek, na kterém je zcela nenalíčená. Šedivé vlasy, vrásky, kruhy pod očima. Tohle je realita, za kterou se však vyrovnaná a sebejistá Pavlína nestydí.

„Dnes je narcismus králem a neustálé zlepšování sebe sama je královnou. Kdo chce vidět skutečné lidi na sociálních sítích? Ne, chceme ctižádostivé. Chceme tipy, tajemství a triky, jak nejlépe prezentovat v nejzářivějším světle. Chceme, aby nám lidé záviděli, kopírovali nás, aby kupovali, co jim prodáváme,“ napsala Pořízková na Instagram.

Stejný přístup má i Cindy Crawford, která je jen o rok starší než Pavlína, ale nebojí se v třiapadesáti letech postavit před fotoaparát a ukázat lidem, jak vypadají modelky bez retuše v jejím věku.

Modelka byla nedávno zachycena na pláži v Miami, kde relaxovala po boku svého manžela Randeho Gerbera a vypadala na svůj věk skvěle.

Související články

Další články