Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Výběr nejlepších halloweenských kostýmů Heidi Klum: Letos se opravdu překonala

Výběr nejlepších halloweenských kostýmů Heidi Klum: Letos se opravdu překonala
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 31 fotografií
galerie
Halloween je pro téměř každou celebritu významnou událostí. Všechny chtějí zazářit, a proto se převlékají do těch nejbizarnějších a nejroztodivnějších kostýmů. Každoročně však všechny strčí do kapsy slavná modelka Heidi Klum (46). Co se týče halloweenských kostýmů, má opravdu velmi vytříbený styl. Její převlek má vždy šmrnc a vtip. I letos se jí podařilo všechny příjemně překvapit. Její převlek ji změnil v podivného zombie kyborga.

Supermodelka Heidi Klum se doslova vyžívá v Halloweenu Je to pro ni jeden z nejoblíbenějších dnů v roce. Od roku 2000 pořádá každoročně tu nejimpozantnější halloweenskou party, na kterou zve ty největší hollywoodské hvězdy.

Pro celebrity je Heidina party pořádnou výzvou, protože je skutečně těžké zvolit takový kostým, aby nezaostávali v kreativitě a smyslu pro humor. Všichni se snaží o co nejoriginálnější a nejpromyšlenější kostýmní kreaci. Jenže zatím se nikomu nepodařilo sesadit Heidi z jejího trůnu. Topmodelka totiž každý rok všechny trumfne a je tak právoplatnou královnou Halloweenu. Skoro se zdá, že se Heidi na tuto událost musí připravovat celý rok. Její kostým je totiž vždy nejdramatičtější, nejpompéznější a nejpropracovanější.

Například loni všem spadla brada, když se na červeném koberci objevila jako živá Fiona. To byl rozhodně jeden z nejlepších kostýmů vůbec. Byl sám o sobě naprosto dokonalý a jako bonus ji doplnil manžel Tom Kaulitz (30) ze skupiny Tokio Hotel. Ten se převlékl za Shreka a společně tak vytvořili perfektní halloweenský pár.

V roce 2017 zase překvapila, když se převtělila do vlkodlaka z videoklipu Michaela Jacksona. Za zmínku rozhodně stojí i stařenka Heidi z roku 2013. Na další její úchvatné a detailně propracované kostýmy se můžete podívat ve fotogalerii.

Jako už tradičně, i letos Heidi všechny zastínila. Zhruba týden před onou velkou událostí se Heidi s manželem převlékli za ohňostroj. Ona se třpytila od hlavy až k patě a opět všechny fascinovala. Jenže to nebylo to nejlepší. Třešnička na dortu přišla až na oficiálním Halloweenu, který ona sama pořádá. Všem vytřela zrak, když se ukázala v kostýmu podivného zombie kyborga. Nikdo si není jist tím, za co se skutečně převlékla, maskování však trvalo více než 10 hodin a modelka poté ještě zvládla tančit na párty. Podívejte se do galerie - za co si myslíte, že šla?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy