Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Vy magoři, budete prostě platit! Celebrita Monika Štiková po drsné kritice vrací úder

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 113 fotografií
Monika Štiková (45) je žena, která umí vydělávat peníze. Říká se o ní, že za korunu by prodala i vlastní babičku. Nedávno vymyslela, aby lidé platili 3000 korun, pokud se s ní budou chtít setkat. Kdo ji za to kritizoval, nyní schytal drsnou sprchu.

Hvězda reality show Štiky Monika Štiková se vždy snažila pro rodinu urvat co nejvíce peněz. Před kamerami Primy její rodina exhibuje za necelé dva miliony korun. A stará Štika dál ždíme fanoušky. Nemusí pršet, stačí když pořád trochu kape.

Takže Monika na svém facebookovém profilu ohlásila, že bude pořádat den s fanoušky Pokud zaplatíte 3000 Kč, můžete se setkat také s její dcerou Charlotte a pak vařit nebo si dát skleničku sektu. Vrcholem celého dne se Štikami pak je to, že dostanete podepsanou fotku v rámečku.

Někteří fanoušci začali Monice psát, že není soudná. Že je stará rašple a že nikdo nebude platit za to, aby se setkal se starou megerou a její tlustou dcerou a spolu pili welcome drinky a pak dostali podepsanou fotku. Tito nepřátelé a hejtři ale Moniku pořádně vytočili.

Den s celebritou je prý v zahraničí normální a běžná kratochvíle a kdo to nechápe, je magor. "Takže pro všechny závistivce, magory a nepřátele. Den s celebritou je všude v zahraničí normální. I vy to budete muset rozdýchat. Není to setkání s fanoušky. To by bylo určitě zadarmo. Ale toto je program na den se mnou a moji úžasnou dcerou. A ano, je to za peníze. Ani vy nechodíte do práce zadarmo. A proto nehodnoťte a nepište nehoráznosti. Mě to nezajímá a vy jste za blbce a ignoranty bez přehledu," pustila se do kritiků Monika.

Takže doufáme, že v Česku se najde plno lidí, kteří nemají lepší nápad, jak utratit 3000 korun, než je dát staré Štice

Související články

Další články