Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Vy ko*oti! Rytmus na plnou papulu vysvětlil, proč vymazal Daru ze života

Rytmus šel s pravdou ven!
Zdroj: Koláž Extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Rytmus (41) názorně předvedl, jak se pálí mosty! Na svém Instagramu si smazal všechny fotografie s Darou Rolins (45), která byla jeho partnerkou dlouhých sedm let. Drsný rapper navíc na svém profilu tak trochu svérázně vysvětlil, proč se pro něco takového rozhodl.

Rytmus vždy prohlašoval, že o svém soukromí se bavit nehodlá. Teď ale hudebník, který je už několik měsíců až po uši zamilovaný do výrazně mladší slovenské moderátorky Jasminy Alagič (29), udělal výjimku.

Je do ní dokonce takový blázen, že nedávno ze sociální sítě smazal i song, který nazpíval Daře k jejich prvnímu výročí. Mnoho lidí jeho chování považuje za dětinské. On má ale jiný názor.

„Víte, proč jsem to vymazal? Protože jste přehajpovaní a přemotivovaní mojí minulostí. Takže vám to jen usnadňuji, abyste z toho nechytali záchvaty,“ začal své vysvětlování na Instagramu Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský.

A po chvíli poněkud přiostřil. „Já vím, že byste nejraději chtěli, abych fotky Dary nosil v peněžence, ale nechte na mně, kde si ty vzpomínky uchovám. Dary si nadále vážím, žádná válka, vy kok*ti, ale kapitola s ní je navždy uzavřená. Od ledna pro nás pro oba,“ napsal dále populární slovenský hudebník, který jistě doufá, že od této doby bude mít již klid.

Mohlo by vás zajímat

Další články