Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vulgární semetrika Katarína z Farmáře ukázala své přirození: V těchto bílých kalhotkách na sebe lákala notorika Josefa!

Na této dřevěné káře táhl Josef svou rozcapenou semetriku, pekařku
Katarínu, přes celou vesnici!
Zdroj: FTV Prima

Pekařka Katarína Tamášová bojuje o srdce svého věčně nalitého Josefa veškerými dostupnými zbraněmi. Možná si přitom neuvědomuje, že její největší zbraní by bylo držet alespoň pár minut svá nevymáchaná ústa na zámku. S pestrou škálou různých nadávek, výčitek, projevů nesouhlasu a rýpáním totiž jede vůči svému okolí v reality show Farmář hledá ženu neustále jako kulomet.

V posledním dílu Katarína řešila především své komplexy z toho, že příslušnice vzdělané vrstvy – tedy její konkurentka Libuška – je vystudovaná magistra. Proto se Katarína rozhodla nasadit tu nejsilnější zbraň – a to rovnou svůj téměř obnažený pohlavní orgán. „Povozím vás ne na vocásku, ale na vozejčku!“ rozhodl se farmář a naložil své divy do malé dřevěné káry. A právě na tuto projížďku se blond pekařka patřičně vyštafírovala. „Strašně ráda ukazuju své nohy,“ vysvětlila šedesátiletá dáma v těsných upnutých kraťáskách. „Mám totiž co ukazovat!“ dodala, zatímco se nechala vozit v titěrných kalhotách s roztaženýma nohama po celé obci.

„Nevím, co to mělo znamenat. Asi si chtěl po vesnici udělat ostudu. Se třema gráciema,“ zhodnotila celou tuto situaci s humorem sobě vlastním intelektuálka Simona, další uchazečka o Josefovo srdce. Co ukáže Katarína příště? Bude to přímo tzv. „bobr“, nebo se diváci budou muset spokojit s tím, co už tato řádně rozjetá pekelnice předvedla? Nechme se překvapit!

Související články

Další články