Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vůbec jsem netušila, že nějaký pohřeb je! Tak se Bílá vymlouvá, proč se vybodla na rozloučení se Špinarovou

Zdroj: Facebook, Profimedia
+ Dalších 31 fotografií
Věra Špinarová odešla do muzikantského nebe ve věku 65 let. Zradilo ji srdce, které během jejího života muselo čelit nejedné bolesti. Na poslední rozloučení se slavnou zpěvačkou dorazilo přes 40 000 lidí, kteří čekali hodiny, než mohli svému idolu položit květinu k rakvi. Fanoušci Věrku nezradili, některé celebrity však ano.

Na pohřbu chyběl Petr Janda, Karel Gott (77), Věrčin první manžel Ivo Pavlík nebo zpěvačka Petra Janů, se kterou jela v roce 2015 Špinarová turné po celé zemi.

Hana Zagorová se vymluvila na pracovní povinnosti a podobně reagovala i Lucie Bílá (50). Její výpověď tedy hapruje mezi vystoupením a tím, že o pohřbu nevěděla. Takhle reagovala na svou neúčast pro Blesk TV.

"Popravdě jsem ani nevěděla, kdy ten pohřeb je. Věrušku jsem měla moc ráda. Moc. Ale za 30 let mojí kariéry jsme se viděly jenom dvakrát. Jednou jsem ji pozvala do svého pořadu, podruhé jsme se náhodou mihly. Vážím si jí. Loučím se s lidmi v srdci a po svém. Měla jsem práci, kterou jsme nemohla zrušit. Je mi to líto, ale v srdci mám čisto," říká slavice.

"Nemohla jsem na ten pohřeb jet. Ani to nejsou chvíle, které vyhledávám. Zapálila jsem svíčku a rozloučila jsem se s ní na Facebooku hezkou větou. Snad mi to lidé odpustí," řekla Lucie Bílá s tím, že zpěvačku Věru Špinarovou hluboce obdivovala.

Související články

Další články