Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vtipy a nenávist! Proč pátrání po Míše (12) vyvolalo vlnu smíchu i vzteku?

+ Dalších 17 fotografií
Redaktoři portálu eXtra.cz vyrazili do Ústí nad Labem, aby zmapovali, kudy chodila do školy pohřešovaná Míša. S sebou jsme vzali také tři vědmy. To jsme asi neměli dělat, protože paní Iva nyní čelí velké nenávisti. A policie? Ta na místo vzala psa, aby hledal pachové stopy. Po deseti dnech. Není divu, že se tomu smáli i samotní kriminalisté.

Přijeli jsme před dům, kde se svou matkou žila pohřešovaná Michaela Patricie Muzikářová. Zrovna tam probíhal nějaký policejní brífink. Krásná policejní mluvčí, plno novinářů a pes, který na místo dorazil až z Německa. Na místě panovala žertovná nálada. Všem bylo jasné, že po deseti dnech od zmizení je pachová stopa ztracena.

Prostě se jen muselo ukázat, že se něco dělá. Že se nesedí s rukama v klíně. A tak si pejsek přičichl ke kapesníku a pak chvíli pobíhal kolem domu. Za ním pobíhaly dámy s mikrofonem a pánové s kamerou. Taková show, která měla za cíl demonstrovat, že se něco dělá.

My jsme na místo dorazili s kartářkou Ivou Břečkovou a jejími dvěma dcerami. Tereza a Bára jsou prý senzibilkami. Můžete se jim smát a můžete si myslet, že si na případu jen honí ego a dělají reklamu. Jejich pobyt na místě žádný obrat ve vyšetřování nepřinesl. Stejně jako pes vycvičený na hledání pachových stop. Pejsek i vědmy se snažili, ale prostě od zmizení malé Michaely už uplynulo hodně času.

Když čmuchal pes dovezený z Německa, tak to vyvolalo salvy smíchu. Všem bylo jasné, že je to exhibice. Když čuchaly vědmy, tak to vyvolalo vlnu nenávisti. Paní Iva čelí na svém Facebooku kritice, že je to vypočítavá mrcha, která se chtěla jen zviditelnit…

Paní Iva sedla v pátek do auta a v minus 15 stupních jela 150 km tam a zpět, aby zkusila, zda bude v Ústí nad Labem cítit nějakou energii. Paní Iva za to nechtěla žádné peníze a nejprve si přála, aby na fotkách nebyla ani poznat. Nestála o sebepropagaci, chtěla se jen pokusit o zázrak.

Takže pokud máte pocit, že na Ivu a její rodinu chcete plivat a chcete jí vyhrožovat, tak uberte plyn. Paní Iva mohla v pátek sedět doma na zadku a sledovat internet nebo televizi. Nemusíte s ní souhlasit, můžete se jí smát. Ale nenávidět ji a vyhrožovat jí smrtí jen kvůli tomu, že NĚCO ZKUSILA UDĚLAT? To snad nemyslíte vážně!

Související články

Další články