Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Vtipné vystoupení: Tihle tanečníci svou parodií naprosto okouzlili porotu show Amerika má talent

Když jsme měli v Česko Slovensko má talent dvojici Dae Men, všichni byli nadšeni. Ano, je to nádhera, dvě dokonalá mužská těla předvádějící akrobacii, k tomu hraje Enya, nebo nějaká jiná bezpohlavní hudba, a po asi tak páté zvedačce typu já se ti opřu o hlavu, ty mně o nohu, pak vykopnu nahoru, zvednem to, uděláme salto a budem se tvářit, jakože krájíme chleba, to člověka začne nudit.

V Americe jsou samozřejmě vždy o krok kupředu a dva akrobati, kteří si říkají KriStef Brothers, přišli s inovací. Celé akrobatické vystoupení totiž zparodovali a z konceptu dva muži se vzájemně zvedají do vzduchu udělali komedii.

Dostali tím nejen diváky show, ale i celou porotu, která je samozřejmě poslala do dalšího kola. Podle našich zákulisních informací Jaro Slávik ihned po zhlédnutí tohoto videa začal obvolávat kmotry českého šoubyznysu, aby vytvořil obdobnou dvojici do dalšího kola Česko Slovensko má talent. Zatím jedná s Josefem Aloisem Náhlovským a Daliborem Gondíkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články