Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VTIPNÉ VIDEO: Tady se na sebe usmívali a za pár hodin Hunčárová projela Onderovi mobil a s LÁSKOU BYL KONEC!

Jeden den se na sebe smějete a do kamery tvrdíte, že plánujete děti a pak vnoučata. Za pár hodin se rozejdete a je mezi vámi nenávist. Co se mezi tanečníkem Honzou Onderem a jeho partnerkou Luckou Hunčárovou stalo? Šušká se, že na Honzu prasklo něco velkého. Že by mu Hunčárová projela mobil a našla něco choulostivého?

Rychlostí blesku se začala o víkendu šířit zpráva o rozchodu slavného páru – Honzy Ondera (31) a Lucie Hunčárové (31). Po osmiletém vztahu každý očekával, že se brzy zasnoubí a budou dál plánovat společnou budoucnost. Utvrdil se v tom i moderátor Aleš Cibulka, když dvojici nedávno navštívil v jejich novém příbytku.

Už v pondělí odvysílá TV Barrandov premiérový díl pořadu Můžu dál? Štáb v čele s Alešem Cibulkou tentokrát strávil den s Onderem a Hunčárovou. V té době se však ještě tvářili zamilovaně a radostně na sebe mrkali. A pak přišel nečekaný krach.

Velké lásce je definitivně konec a dle slov samotného tanečníka vše nasvědčuje tomu, že spolu pár nebude dále působit ani profesionálně. Můžu dál? je tedy poslední šancí, kde uvidíme známé duo pohromadě: „Je to poslední příležitost v podstatě. Máme spolu ještě nějaké kurzy a máme spolu ještě nějaké věci, které musíme dotáhnout. Ale není toho až tolik naštěstí. Některé věci taky můžeme dělat každý sám, takže to nějak se ctí dotáhneme. Tohle je určitě poslední veřejný společný vystoupení, kde budeme figurovat jako životní pár, to určitě jo,“ prozradil Jan Onder barrandovské televizi.

Honzo, na kterou ti přišla? To je takový fičák, že se zdá, že přišla alespoň na tři naráz…

Související články

Další články