Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Vtipná SuperStar: Pagáčová v šatech à la Spongebob a Marešova nejapná hláška

Patricie Pagáčová
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
superstar

V neděli proběhl na TV Nova první přímý přenos pěvecké show SuperStar, kde byli centrem dění nejen soutěžící, ale také hvězdná porota, kterou oblékl Filip Vaněk. Nejvíce pozornosti na sebe tentokrát strhla Patricie Pagáčová (32) ve výrazných žlutých šatech, pro které vymysleli diváci mnoho legračních přirovnání. Čím se stylista celebrit inspiroval?

První přímý přenos show SuperStar začal skutečně hvězdně. Těhotná zpěvačka Ewa Farna se představila jako moderátorka a diváky svým řečnickým výkonem vyloženě nadchla. Hvězdná porota opět perlila. Leoš Mareš dodržel humornou výzvu své manželky Moniky. Jakou? Na závěr večera zakomponoval do jedné z vět slovo "šourek".

Patricie Pagáčová jako žlutý dalmatin

Nejvýraznější osobností show SuperStar byla bezpochyby herečka Patricie Pagáčová, kterou oblékl stylista Filip Vaněk do výrazných šatů. "Pracovně tomu říkáme žlutý dalmatin. Když se navíc Patricii nebude něco líbit, tak se za ty šaty bude moct schovat," uvedl s úsměvem Filip na svých sociálních sítích, kde také sdílel svou inspiraci pro tento outfit, kterým je mořská rybička, jež svým zabarvením postrojení porotkyně skutečně připomíná.

Sama Patricie se pro redakci eXtra.cz nedávno svěřila, že ji takové proměny velice baví. "Možná právě i proto, že ve skutečnosti dávám přednost přirozenosti. Vždycky se těším, co se mnou vizážisté a stylisté zase vymyslí a jaký bude ten finální look."

Mnoho diváků nedělního přenosu se shodlo, že Patricii nevšední a rozzářený model sedl. Největší vtipálci přirovnali Patricii k oblíbené postavičce mořské houby Spongebobovi, což je vlastně milý kompliment.


Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy