Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vtipálek Šafářová využívá bříško jako stoleček a definitivně potvrdila pohlaví miminka

Lucie prožívá šťastné období.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
očekávání
Tenistka Lucie Šafářová (32) už je v pokročilém stadiu těhotenství a roli nastávající maminky si užívá. S kamarádkou, stolní tenistkou Ivetou Vacenovskou, která je také v požehnaném stavu, vyrazila na těhotenský kurz. Po společné akci se s Ivetou náležitě odměnily dortíkem a Lucie mezi řádky také potvrdila, že pod srdcem nosí holčičku.

Láska hokejisty Tomáše Plekance (36) Lucie Šafářová (32) to má už za pár. Bříško se jí v poslední době zvětšilo natolik, že si na něj s klidem může odkládat různé předměty. Vtipnou fotku vystavila také na svém Instagramu, kde si dopřává dortík s kamarádkou Ivetou Vacenovskou, která je na tom s velikostí bříška dost podobně.

"Těhotenský kurz za námi, tak je třeba se odměnit a využít břišního stolečku," napsala Lucie k roztomilé fotce. Lucie zároveň ve svém stories potvrdila, že opravdu čeká holčičku. "Myslíte si, že bude tenisová hráčka?" napsala v angličtině k fotografii, kde se chlubí roztomilým dárečkem od WTA (Ženská tenisová asociace). Malinké bodýčko s tenisovou raketou je opravdu kouzelné.

Šafářová má termín porodu v prosinci. S Tomášem Plekancem nyní žijí v Brně, kde má hokejista angažmá a Lucie domov a rodinu. Své hnízdečko lásky mají ale i v pražských Dejvicích. Šťastná rodinka tak bude zřejmě využívat oba domovy.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy