Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VTEŘINA ZKÁZY: Číšník nalil vodu do ohně a Týnuš Třešničkové explodovala hořlavina přímo do obličeje

+ Dalších 40 fotografií
V tureckém Istanbulu došlo k tragédii, když byli ve slavné restauraci kuchaře Nusreta Gökçeho popáleni česká youtuberka Týnuš Třešničková (22) a její přítel Viktor Hajíček. Podívejte se na video, jak se číšník snaží uhasit plameny. Dojde k explozi. Hořlavina explodovala do obličeje české youtuberky.

Muselo to být strašlivé! Youtuberka a instagramová královna Týnuš Třešničková (22) byla v turecké restauraci popálena nejméně na 30 procentech těla. U hlavy jí explodovala hořlavina. Týnuš se snažil uhasit její přítel, i když sám je také výrazně popálen.

Na internetu se šíří videa, která ukazují, co se přesně stalo. Při show začal hořet bar. V tu chvíli se ještě hosté skvěle bavili. Mysleli si, že číšník plameny v klidu uhasí. Začal na ně vylévat vodu a v tu chvíli došlo k explozi. Týnuš a její přítel stáli přímo v místě exploze.

"Hned jsme jeli do nemocnice. Zažili jsme noční můru, která stále pokračuje,“ uvedl pro turecký server BirGün přítel Třešničkové Viktor Hajíček. Třešničková podstoupila operaci, v nemocnici může být i měsíc.

"Mohu potvrdit, že dva čeští občané byli zraněni dne 27. září. U obličeje jim explodovala část hořlavé směsi. Uhasili se navzájem za přihlížení personálu. Došlo k zasažení obličeje, hrudníku, oba mají popálené ruce. Muž má popáleno 15 procent těla, zasaženy ruce a obličej. Žena má popáleno 30 procent těla. Zejména obličej, oblast krku, horní část těla a ruce. Jedná se o druhý stupeň popálenin se silným zásahem do struktury kůže. Oba občané zůstanou v nemocnici nejméně do 1. října, kdy se rozhodne o dalším postupu,“ uvedl pro eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Robert Řehák s tím, že zraněné osoby v nemocnici Acıbadem Taksim opakovaně navštívil konzul, který je o situaci detailně informován.

DÁLE ČTĚTE:

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

PRVNÍ INFORMACE Z NEMOCNICE. TŘEŠNIČKOVÁ JE POPÁLENA NA 30 PROCENTECH TĚ­LA.

Související články

Další články