Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Všude přítomná špína a zatuchlina ve Výměně manželek. Hádky kvůli nesnesitelnému smradu a nezvládnutému režimu dětí

+ Dalších 13 fotografií

Středeční Výměna manželek bude opět stát za to. Tentokrát se představí temperamentní Lucie z Mladé Boleslavi, která pojede do Pardubic, kde se dočasně nastěhuje do rodiny se zcela jiným přístupem k dětem, než zná ona. Na druhou stranu Jana zamíří do domácnosti, kde je tatínek zvyklý na kompletní servis. Další díl uvidí diváci ve středu večer v televizi Nova.

První rodina ze středeční Výměny manželek žije v Pardubicích v činžovním domě, kde má pronajatý byt 2+1. Mamince Janě je 43 let a je na mateřské dovolené. Jejímu partnerovi je 44 let a pracuje v automobilce. Spolu mají téměř dvouletou Šeherezádu. Jana má ještě dospělou dceru, šestnáctiletého Davida a osmiletého Mikea. V domácnosti s nimi také žije jeden pes a pět koček. Jana se se svým mužem, bulharským Turkem, poznala přes sociální síť. Jejich největším problémem je výchova malé dcerky. Jana by si přála, aby její partner byl přísnější a nerozmazloval ji tolik.

Druzí účastnící žijí na sídlišti v Mladé Boleslavi ve svém vlastním bytě 2+1. Lucii je 32 let a pracuje jako operátor. Roman (48) pracuje jako logistik operátor. Spolu mají pětiletého Románka. Partneři jsou spolu osm let. Kromě malého Romana vychovávají ještě Luciina syna z předchozího vztahu a mají i malé štěňátko. Lucie na svém partnerovi obdivuje spolehlivost a spořivost. Vadí jí však jeho netrpělivost. Mezi partnery je šestnáctiletý věkový rozdíl a je to někdy znát. Roman má tendenci Lucii vychovávat.

Nepořádek v náhradním bytě

Lucii v novém bytě překvapí zápach a zatuchlina. Je překvapená, že tam chybí sporák a trouba a že v lednici podle ní nic není. Nelíbí se jí ani to, že koupelna není uklizená. Brzy jí začnou vadit všudypřítomné kočky v bytě, které skáčou na kuchyňskou linku a všude, kam se jim zlíbí. Také jí vadí, že děti nemají pastelky, tužky a výkresy, které by je zabavily. Proto co nejdříve vyrazí do papírnictví.

Také je překvapena, že děti nemají žádný režim. Lucie se ho snaží nastavit. Zprvu se to líbí i jejímu náhradnímu muži, ale po rozmluvě s kamarády bere vše zpět. Lucie je zklamaná, že dočasný partner upřednostňuje svou dceru před ostatními dětmi.

Další díl Výměny manželek uvidí diváci v televizi Nova ve středu 28. února.

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy