Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vstříc podzimu s dobrou náladou. Zlepší vám ji tihle pomocníci

Zdroj: Pixabay
Tipy

Někdo ho miluje, někdo nenávidí. Seznamte se s podzimem, společníkem, který s námi bude několik měsíců, než ho vystřídá zima. I když na to, jak trávíte v šatech nebo kraťasech příjemné chvíle venku v parku budete už jen vzpomínat, i tak si lze chladné období roku užít.


Třeba tak, že si dopřejete nějakou příjemnou novinku, ochutnáte něco dobrého nebo si prostě jen pořádně odpočinete v pohodlí domova. A nebojte, uteče to rychle a venku bude zase krásně!

Sluncem zalitý podzim

I během podzimu vysvitá v plné síle slunce a svými paprsky nám kouzlí úsměv na tváři. A proto je pravá chvíle na přípitek. Vyzkoušejte Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut. Zaujme vás svou krásně zlatavou barvou a jemným perlením, které tvoří po obvodu hladiny bohatou korunu. Staroplzenecký sekt pravidelně sbírá za svou šťavnatou, medově hebkou chuť a elegantní vůni medaile na prestižních vinařských soutěžích. Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut a další dobré pití seženete na www.osobnivinoteka.cz.

Hlídejte si doma vzduch

Být ve formě je v dnešní době opravdu důležité. K tomu, aby vaše dýchací cesty fungovaly v době covidu, ale i jiných viróz tak, jak mají, vám napomohou zvlhčovače nebo odvlhčovače. Správná hodnota vlhkosti vzduchu je ale důležitá nejen pro dýchací cesty, ale i pro suchou pokožku náchylnou na ekzémy. Zvlhčovače TrueLife AIR Humidifier H3 nebo H5 Touch pomohou udržet optimální vlhkost, která by měla být 40–60 %. TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch je zase vhodný například do koupelen nebo starších bytů v městské zástavbě, protože nadměrná vlhkost svědčí plísním a roztočům.

Nová možnost volby

Rama 100% rostlinná alternativa másla se dá používat stejně jako máslo. Díky vysokému obsahu tuku se hodí ke všem studeným i teplým úpravám, ať už jde o vaření, smažení či pečení. Skvěle chutná, ale navíc se i snadno roztírá. Rama 100% rostlinná alternativa másla je zkrátka výborná volba pro všechny, kteří chtějí omezit nebo vyloučit živočišné tuky a zároveň myslí na životní prostředí.

Ochrana pro mazlíčky

Že se drahé kameny a minerály používají již po tisíce let jako ochranné talismany je známá věc. Tuto formu ochrany však můžete dopřát i těm, na kterým vám jistě velmi záleží – svým domácím mazlíčkům. Chcete přece podpořit jejich zdraví, emocionální pohodu a zvládání všeho, co je v životě potká. Například přívěsek IMUNITY pro domácí mazlíčky se skládá z achátu a lávy a jeho účinkem je, že jednak ochraňuje, jednak velmi silně působí na disciplínu a sebedůvěru.

Provoňte si domov

Příjemná atmosféra má mnoho pomocníků, stát se jím může i luxusní kosmetika NOBLE ISLE, kterou nabízí Notino. Přináší vůni v podobě aroma difuzérů i vonných svíček. Právě vůně totiž dovede ovlivnit náladu, přivolat vzpomínky a také zútulnit váš domov a vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Inspiraci pro jednotlivé řady čerpá Noble Isle z Velké Británie, odkud pochází, a z jejího přírodního i kulturního bohatství.

Mějte drink vždy po ruce

Na výlet, na procházku, na grilovačku nebo na gauč. Máte rádi kombinaci Jack Daniel’s whiskey s colou? Nově si tenhle legendární drink můžete vychutnat namíchaný ve správném poměru z plechovky. Stačí sáhnout do lednice a vychlazené pití je na světě, i když barman zrovna není po ruce.

Související články

Další články