Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vstoupilo mezi ně miminko! Vlaďka Erbová přiznala, že Michal Gulaši čeká dítě

Vstoupilo mezi ně miminko! Vlaďka Erbová přiznala, že Michal Gulaši čeká dítě
Zdroj: profimedia.cz, archiv M. Gulašiho
+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Hokejista Michal Gulaši (33) má za sebou náročné období. Po emotivním rozchodu s Vlaďkou Erbovou (38) zůstal v Brně a našel si novou lásku. Podle nejnovějších informací navíc s novou partnerkou čeká miminko. A kdo nám to potvrdil? Byla to Vlaďka Erbová.

Michal Gulaši (33) se netajil tím, že by chtěl svého vlastního potomka. Dceru Zdeňka Bahenského (34) i syna Tomáše Řepky (46) měl hodně rád, ale také toužil sledovat, jak vyrůstá jeho vlastní krev.

"On to dítě vždy chtěl. Ale Vlaďka tři děti nechtěla. Asi jí vadilo také to, že by každé dítě mělo jiného tátu," uvedl náš zdroj s tím, že rozchod byl poměrně emotivní a energeticky náročný.

Gulaši je zamilovaný

Na začátku roku 2020 jsme vás na webu eXtra.cz informovali, že Gulaši má novou lásku. "Předtím zažil nějaké hodně toxické vztahy a teď je rád, že tenhle je úplně obyčejný, bez výčitek a řešení hloupostí. Říká, že konečně může dýchat, že je to zdravý vztah. Úplně se proměnil, je vidět, že je zaláskovaný," uvedl pro eXtra.cz Gulašiho kamarád.

Podle nejnovějších informací bude Michal také konečně tátou. Když jsme mu volali v únoru, tak těhotenství potvrdit nechtěl. Že je to blbost a nemá potřebu řešit své soukromí. Je možné, že těhotenství bylo tehdy hodně čerstvé. Pak už se Gulašiho kontaktovat nepodařilo.

"Já to samozřejmě vím. Doneslo se to ke mně brzy. Lidi chtěli, abych to věděla," uvedla pro eXtra.cz Vlaďka Erbová s tím, že Michal je i byl hodný kluk. Kdo by čekal, že radostnou událost v Gulašiho životě nakonec redakci eXtra.cz potvrdí Erbová...

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy