Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

VSTOUPIL DO TOHO JAKO LAVINA! Jakub Štáfek a Agáta Hanychová jako nový pár? To dítě Jakuba Prachaře nebude!

+ Dalších 54 fotografií
Že je Agáta divoška a špatně si hlídá klín, to ví v Česku každý. Přesto se tak nějak předpokládalo, že v manželství s Jakubem Prachařem se uklidní. Ale neuklidnila. S někým čeká dítě a nikdo neví, s kým to je. Odmítla jít na testy DNA. Prachař podává žádost o rozvod. A na scéně se objevuje Jakub Štáfek. Dobrý Prachařův kamarád se přiřítil jak lavina.

Vždy si potrpěla na slavné sportovce. V posteli měla Jágra, Tlustého i Hudlera. Dítě má s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou. Pak si ale vzala herce Jakuba Prachaře a čekalo se, že její horký klín bude zklidněn. Ale Prachař to nedokázal. Jakuba varovali, že Agáta mu věrná nebude. On to ale odmítal slyšet

Nejdříve tu byla nevěra s fotografem Dereckem Hardem Ten chtěl s Agátou dokonce žít a vyznal jí lásku. Pak Agáta oznámila, že je těhotná. Prý rozhodně s Prachařem. Ale jít na testy DNA odmítla, prý je to hodně nebezpečné. To už Jakub Prachař nerozdýchal a požádal o rozvod.

Podle informací, které došly do redakce eXtra.cz, ale Agáta být smutná nemusí. Bude ji prý utěšovat Prachařův kamarád Jakub Štáfek, který nyní září v seriálu Vyšehrad, kde hraje fotbalistu Juliuse Lavického.

Zdá se tedy, že do Agátina života vstoupil jako opravdová lavina. A je to velký borec. Takže možná si dokáže udržet i Prachařovo přátelství. Jakub Prachař mu totiž v seriálu Vyšehrad hraje manažera

"Vždyť oni to na pevnosti ani moc neskrývali. Divím se, že to neprasklo už dávno," řekl eXtra.cz zdroj blízký natáčení slavného Boyardu. O vyjádření jsme požádali Agátu i Jakuba Štáfka. Agáta se nevyjádřila. Jakub ale popřel, že by s Agátou něco měl. "Kolegové toho zřejmě vědí více než já. Je to totální nesmysl. Více se vyjadřovat nebudu,“ napsal do redakce eXtra.cz Jakub Štáfek.

Uvidíme, co přinesou příští dny. Věřit Agátě je podle předchozích zkušeností velmi komplikované. Jakub Štáfek má ale v branži pověst přímého muže. Tak uvidíme, jak to tedy celé kolem Agáty Prachařové je.

Související články

Další články