Vždy si potrpěla na slavné sportovce. V posteli měla Jágra, Tlustého i Hudlera. Dítě má s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou. Pak si ale vzala herce Jakuba Prachaře a čekalo se, že její horký klín bude zklidněn. Ale Prachař to nedokázal. Jakuba varovali, že Agáta mu věrná nebude. On to ale odmítal slyšet.

Nejdříve tu byla nevěra s fotografem Dereckem Hardem. Ten chtěl s Agátou dokonce žít a vyznal jí lásku. Pak Agáta oznámila, že je těhotná. Prý rozhodně s Prachařem. Ale jít na testy DNA odmítla, prý je to hodně nebezpečné. To už Jakub Prachař nerozdýchal a požádal o rozvod.

Podle informací, které došly do redakce eXtra.cz, ale Agáta být smutná nemusí. Bude ji prý utěšovat Prachařův kamarád Jakub Štáfek, který nyní září v seriálu Vyšehrad, kde hraje fotbalistu Juliuse Lavického.

Zdá se tedy, že do Agátina života vstoupil jako opravdová lavina. A je to velký borec. Takže možná si dokáže udržet i Prachařovo přátelství. Jakub Prachař mu totiž v seriálu Vyšehrad hraje manažera.

„Vždyť oni to na pevnosti ani moc neskrývali. Divím se, že to neprasklo už dávno,“ řekl eXtra.cz zdroj blízký natáčení slavného Boyardu. O vyjádření jsme požádali Agátu i Jakuba Štáfka. Agáta se nevyjádřila. Jakub ale popřel, že by s Agátou něco měl. "Kolegové toho zřejmě vědí více než já. Je to totální nesmysl. Více se vyjadřovat nebudu,“ napsal do redakce eXtra.cz Jakub Štáfek.

Uvidíme, co přinesou příští dny. Věřit Agátě je podle předchozích zkušeností velmi komplikované. Jakub Štáfek má ale v branži pověst přímého muže. Tak uvidíme, jak to tedy celé kolem Agáty Prachařové je.