Říká se, že ráno dělá den. Ale pokud by všechny naše dny měly vypadat jako naše rána, obáváme se, že by na světě moc veselo nebylo. Nebo naopak až moc.

Tohle je 7 věcí, kterými si kazíme náladu hned po ránu.

1) Kocovina

To, že si ráno budete vyčítat fakt, že jste si toho posledního panáka možná neměli dávat, anebo jste měli odjet posledním metrem, vám rozhodně nepomůže. Kocovinu si musíte protrpět, i když probuzení s ní nebude asi nejromantičtější.

2) Nezvaný host

Probudili jste se vedle někoho, vedle koho jste se původně vůbec probudit nechtěli? I to může být po ránu horší než rána palicí do hlavy.

3) Co můžeš udělat dnes…

…všechno jste tak dlouho odkládali, až se vám to vysypalo na hlavu jako popel z nevyčištěných kamen, kterými vyskočil Santa Claus. No, co na plat. Zkuste si to příště lépe rozložit.

4) Rozchod

Porozchodová rána jsou nejhorší. Během dne už se většinou zabavíte. Ale fakt, že se probouzíte ve studené posteli a místo vedle vás zeje prázdnotou, je opravdu nefalšovaná depka.

5) Pozdě bycha honit

Včera v noci jste možná byli v nějakém rozněžnělém modu a rozeslali jste SMS na strany, kam se nikdy dostat neměly? Au… Pravděpodobně ponesete následky!

6) Estetické experimenty

Nechali jste si udělat nové bláznivé tetování nebo vytvořit od kamaráda extravagantní účes? Váš ranní pohled do zrcadla možná bude poněkud zoufalý… Ne, bohužel to nebyl jenom sen.

7) „Okno“

Nepamatujete si z předchozí noci vůbec nic? Někdy je to lepší… Každopádně vám z toho do skoku asi dvakrát nebude.