Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vstali jste z postele se špatnou náladou? Víme, čím to je!

Úplněk mohl zhoršit kvalitu vašeho spánku.
Zdroj: Pixabay
Jestli něco skutečně zatěžuje naši psychiku, je to úplněk. Ten získá plný tvar až dnes odpoledne, ale proces dorůstání již nějakou dobu trvá. I proto na nás měl vliv celou noc a mohlo se nám kvůli tomu špatně spát. V důsledku toho nemusí být naše nálada zrovna skvělá.

Vlivem nekvalitního spánku se samozřejmě můžete cítit unavení a dobrá nálada u vás tedy rozhodně nehrozí. Zkuste sílu přicházejícího úplňku otočit ve svůj prospěch. Na spoustu věcí má vliv psychika, takže když si budete říkat, že už nemůžete, protože jste v noci nezamhouřili oka, stane se to pravdou. Věřte nám a už od rána si zkuste vsugerovat, že je všechno tak, jak má být.

Úplněk v rybách nastane dnes ve 13.56 hodin, kdy nás magická síla zasáhne nejintenzivněji. Kolem druhé hodiny odpolední popřemýšlejte, co byste v životě chtěli změnit a zapište si to do diáře. Pokud se chcete chránit před negativními vlivy zvnějšku a před nadpřirozenými bytostmi, které škodí lidem (během úplňku je jejich energie silnější), kupte si kámen.

Růženín zklidňuje rozbouřené emoce. Křišťál pro změnu chrání před temnými vlivy.

Související články

Další články