Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Všichni vrací Slavíka, Helena ho chce! Vondráčková si vzpomněla, že před 10 lety vlastně vyhrála!

Helena chce jen spravedlnost!
Zdroj: Umbrella Invest Group
+ Dalších 10 fotografií
Skupina Kabát a Michal David vrací Slavíky. Ukazovat na nespravedlivé chování pořadatelů je moderní. Přidala se také Helena Vondráčková (70). Ta ale Slavíka nevrací, ta ho naopak chce. Helena Vondráčková zvítězila před lety ve Slavíku, cenu ale nedostala, tvrdí její management.

Do aktuální kauzy kolem Českého slavíka vstoupil také management Heleny Vondráčkové (70). Nazval anketu podvodnou a prohlásil, že se o tom v minulosti sám přesvědčil.

„Dostali jsme důkazy, že paní Vondráčková před lety v anketě zvítězila, ale pořadatel nakonec v daném roce přisoudil vítězství jiné zpěvačce. Proto tuto podvodnou anketu více jak 10 let bojkotujeme,“ prohlásil na rádiu Frekvence 1 manažer a manžel Vondráčkové Martin Michal. Přesný rok, kdy k tomuto mělo dojít, ale nespecifikoval.

„Myslím si, že Český slavík už dávno neměl existovat. Nesolidní jednání ze strany pořádající agentury se jen tak nevidí,“ dodal. „Tato agentura kašle na hlasy od fanoušků a dělá si, co chce. Tato agentura kašle na osobnostní práva, práva k ochranné známce, dělá si s hlasy a umělci, co chce, jako by jim patřili. A to je v této době nepřípustné,“ zuřil Martin Michal.

Šéf pořádající agentury Musica Bohemica Jaroslav Těšínský žádost o rozhovor, v němž mohl slova agentury zastupující Helenu Vondráčkovou okomentovat, odmítl.

Související články

Další články