Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Všichni si mysleli, že zesnulý DJ Avicii (†28) byl gay: Sám zanechal vzkaz, ve kterém to přiznává!

Všichni si mysleli, že byl Avicii gay.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Světoznámý DJ Avicii (†28) původem ze Švédska v pátek zemřel. Podle dosud nepotvrzených zpráv ho dostihla nadměrná konzumace alkoholu, smrt prý způsobil zánět slinivky břišní. Jen tři dny po tragickém skonu vylézají strašáci ze skříně. Tajil talentovaný hudebník svou sexuální orientaci?

Z dovolené v Ománu se Avicii (†28) už nikdy nevrátí. V pátek zemřel v hlavním městě Maskatu. Otázky přitom nevyvolává jen příčina smrti známého dýdžeje, za níž údajně stálo velké množství alkoholu, ale také jeho sexuální orientace.

Už od doby, kdy se proslavil, se nejenom mezi fanoušky spekulovalo o tom, že je gay. Avicii to přitom možná tajit ani nechtěl! „Nejsem gay, ale můj přítel ano,“ napsal si už v roce 2015 na Twitter.

Tehdy to většina lidí brala jako vtip, ale je klidně možné, že šlo o Aviciiho coming out. Sice randil se dvěma kráskami, ale právě krátce před uveřejněním záhadné zprávy za sebou měl bolestivý rozchod. A poté se už po jeho boku žádná dívka neobjevila.

Je klidně možné, že Avicii tehdy jen žertoval. Anebo se snažil vypořádat se se svou identitou a moc mu to bohužel nevyšlo.

Související články

Další články