Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Všichni se ptají, kam se ztratil prezident Miloš Zeman: Mluvčí Ovčáček záhadu vyřešil

Všichni se ptají, kam se ztratil prezident Miloš Zeman: Mluvčí Ovčáček záhadu vyřešil
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Kam zmizel?
V České republice se kvůli novému typu koronaviru zavedla přísná opatření, aby se co nejvíce zabránilo šíření nákazy. Někteří občané mají z choroby strach, a tak se většina národa ptá, kam se poděl prezident Miloš Zeman v této tíživé situaci, kdy by měl svůj lid uklidňovat. Na otázku odpověděl jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček.

Všechny státy se aktuálně snaží co nejvíce předejít zákeřnému koronaviru Covid-19 Všude se přijímají speciální opatření a stejně tomu je i v České republice. Vláda se snaží ochránit své občany a kvůli tomu se naprosto mění chod našich běžných životů.

Aktuální situaci kolem koronaviru sledujte online zde.

Lidé začínají mít velké obavy a většina se ptá, kde se v těchto těžkých dobách schovává prezident Miloš Zeman (75). K situaci se vyjádřil například Dominik Feri "Tohle není žádná jízlivost. Prezidentovi důvěřuje obrovské množství lidí. A právě proto by měl nyní vystoupit a něco říci. Ale místo toho jen sžíravé ticho," postěžoval si na sociální síti poslanec parlamentu.

Není ale jediný, kdo se po prezidentovi shání. Také herečka Michaela Kudláčková zaznamenala absenci Miloše Zemana.

Prezident se ale ze světa neztratil úplně. Včera se objevil na televizi Nova Jenže lidé mají i tak pomyšlení, že jako prezident by měl dělat více a nikde se neschovávat. Na to reagoval jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček "Pan prezident pracuje v těchto dnech pro republiku na zámku v Lánech. V neděli jednal s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem v rámci expertního týmu. Další schůzky má na programu i tento týden. Budeme vás o nich informovat. Pamatujme, že teď je třeba méně mluvit a více dělat pro druhé. Laskavě, mírně, ohleduplně a s pokorou v srdci," obhajoval Ovčáček prezidenta na sociální síti.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy