Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Všichni řeší výsměch Leoše Mareše v Talentu: Zde je ale 5 důvodů, proč je skvělý porotce

Prima má s Leošem jiné plány, než ho nechat čurdařit v Talentu.
Zdroj: herminapress.cz

Útlocitným divákům a nesoudným soutěžícím se muselo u nedělního vysílání Talentu zatmít před očima, nenapravitelní milovníci kdejaké cizí lidské bytosti upadali šokem do kómatu. Leoš Mareš (37), pán kožichů a továrna na prachy a ferrari, balič modelek, mistr světa amoleta s vyhrnutými rukávy, průserář a cholerik, vítěz neexistující ceny Nejlepší vlasy v televizi, se pustil do jedné ze soutěžících, která chudák přišla jako kadeřnice "Šérly" a odcházela jako zostuzená Zohanka. Leoš to prostě nevydržel a vysmál se nejen jí, ale i tomu, kdo přišel po ní. Samozřejmě, že právem. Protože:

5. Mareš je politicky nekorektní

To je závan čerstvého vzduchu. Dneska si nemůžete říkat ani psát co chcete, okamžitě riskujete v lepším případě pohoršení, v tom horším soudní spor. Lidi si tak nějak zvykli na to, že se k nim všichni budou chovat taktně, společensky únosně a nikdo jim nikdy na plnou hubu neřekne, co jsou zač, což znamená i veřejnou pohanu. Ale s ní musíte počítat, jdete-li se někam veřejně předvádět. Každá akce má svou reakci. A Leoš není přizdisráč. Ti nesoudní nebožáci to potřebují. Zvlášť poté, co se po Anetě Langerové z žádného Talentu ani Superstar z nikoho další hvězda nestala. Leoš se na to musel koukat z pozice moderátora, teď si konečně sedl tam, kam patří, aby zjednal pořádek. Jen do toho.

4. Je to mistr trollingu

Pro Neználky - to je nové slovo v českém slovníku, které značí starou dobrou provokaci. Trollové prostě dělají naschvály a přitom se tváří, že to myslí smrtelně vážně, ačkoliv za tím není nic jiného než snaha se pobavit. A když Leoš po martyriu zoufalé Šérly a ještě zoufalejší Bílé a nejvíc zoufalého Slávika prohlásil: "Já jsem chtěl dát ano," dosáhl maximálního stavu mistra v tomto umění. S kamennou tváří shodil nejen netalentovanou soutěžící, ale i ty dva pokrytce vedle sebe.

3. Jaro Slávik je z něho v pasti

Myslete si o Leošovi, co chcete. Že neumí zpívat, že je v Ranní show afektovanej, že ho máte za machra. Pravda je ale ta, že Leoš dělá byznys a dělá si ho dobře. Leoš Mareš je prostě značka, je to nějaká záruka kvality, že to přitáhne diváky, že si udělal jméno. Jaro Slávik si udělal akorát gay porno a sám si napsal heslo na wikipedii. Je to dávno vyhaslá figura někoho, kdo byl zajímavý možná tak v první řadě. Vedle Mareše je tam jako namalovaný na zdi - zbytečný.

2. Kdokoliv, kdo nějakým způsobem poukáže na pokrytectví tribunky lidu Lucie Bílé, má u nás plus

Sluníčka, srdíčka, lidičky, lásečka, obláčky, blitíčko ve vašem klíně, když to posloucháte. Neskutečně dlouho jsme čekali na někoho, kdo přijde do poroty, sedne si do křesla a ohromeně řekne "to si děláš prdel, ty vole," protože to přesně si říkáte vy, když sedíte u televize a sledujete tu přehlídku kašparů. Pakliže se tam zjeví někdo s uměleckým jménem Mrci a na hlavě má přesně ten zámotek chlupů, který vaše kočka vyblije každou středu na podlahu, je to naprosto adekvátní reakce. Neadekvátní reakce je naopak sedět a říkat, že jste stateční, krásní a skvělí, protože LŽETE.

1. Kdo skučíte, že je Leoš netaktní chudák, nikdy jste neviděli originál

V britském Talentu vás rozbrečí během pěti vteřin. A tím to ještě nekončí, protože hlasitý smích vás bude celé ubrečené vyprovázet ještě za dveřmi. Tam nemá nikdo čas ani chuť poslouchat vaše zmatené bláboly o trémě nebo deseti paralenech, po nichž zpíváte jak Čáryfuk bez hlasivek. Umíš, neumíš, vypadni, nazdar. Pokud máš na sobě ještě kulervoucí ohoz a na hlavě výplň z gauče, dostaneš posměšnou nálož, aby tě to už navždy přešlo, nás obírat o čas a ztrapňovat se v televizi. V porovnání s nimi se Leoš jenom smutně pousmál.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy