Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Všichni radši zůstali u vody: Utonulým dětem (†7) se ze Lhoty přišel poklonit jediný plavec

+ Dalších 29 fotografií
V lese u jezera Lhota probíhala pieta za zemřelé děti, které se utopily v jezeře ve čtvrtek večer. Byla to tichá vzpomínka na dva vyhaslé životy. Necelý kilometr dál se lidé koupali a užívali si zábavu ve vodě. Byla neděle a všichni si vychutnávali volný den. Jediný muž vylezl z jezera a šel na pietní akt. Patří mu velké poděkování.

V neděli se konala pietní akce u jezera Lhota, kde došlo k utonutí dvou chlapců (†7). Ti se utopili v místním jezeře jen pár metrů od pláže ve čtvrtek večer. Celá smuteční událost se nesla v duchu silných emocí Soustrast vyjadřovali zejména členové vietnamské komunity, ale také několik rodilých Čechů.

Plavce na Lhotě pieta nezajímala. V neděli vyrazili k jezeru užívat si vodu a slunce. Jen jeden muž se sebral a od jezera přišel ke kříži v lese. Měl na sobě jen plavky a byl bosý. Přesto šel půl kilometru, aby mohl projevit lítost.

V jeho tváři bylo vidět pohnutí a tiché emoce. Pietní akt na chvíli spojil vietnamskou komunitu s většinovou společností V tu chvíli nezáleželo na vyznání či barvě pleti. Smrt dvou chlapců na okamžik spojila všechny přítomné v jeden smutný celek.

Související články

Další články