Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Všichni jsme Baba Vanga! Tajemství slepé věštkyně KONEČNĚ ODHALENO

Zdroj: archiv
šokující
Už po staletí všechny fascinují věštci a jejich proroctví. O to víc, když jim většina z nich skutečně vychází. Slepá věštkyně Baba Vanga patří k těm nejznámějším, její tajemství teď po letech odhalili!

Baba Vanga je nepochybně jedna z nejznámějších věštkyň světa. Přezdívá se jí i balkánský Nostradamus. Po nehodě, kvůli níž oslepla, začala vnímat budoucnost prostřednictvím snů a vizí.

Podle nového výzkumu doktorky Julie Mossbridge mají takovou schopnost úplně všichni. Proběhl na renomované Severozápadní univerzitě v USA a jeho součástí byla i analýza 26 experimentů, které byly zveřejněny během předcházejících 32 let.

Účastníkům studie postupně ukazovali různé kartičky s obrázky. Současně měřili hodnoty mozkových signálů. Výsledky byly až šokující. Ještě předtím, než viděli obrázek zbraně, se totiž lidé začali připravovat na nebezpečí. Jako by jejich tělo tušilo, že se blíží katastrofa.

Lidské sny fungují na téměř stejném principu. Jsou spojením událostí a emocí, které nasbíráme v bdělém stavu. Tréninkem lze docílit schopnosti myšlenky ovlivnit a ve snech si „nechat přehrát“ téměř cokoliv. Mossbridge předpokládá, že přesně tohle uměla i Baba Vanga a jiní proroci.

Související články

Další články