Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VŠEMOCNÁ ŘEČ TĚLA: Podle těchto signálů poznáte, že je do vás blázen!

Je nervózní a nedokáže se vám v klidu koukat do očí?
Zdroj: Profimedia
Představte si situaci, kdy jdete na rande s opravdu nádherným mužem, ovšem ani během schůzky, ani po ní nejste schopna odhadnout, jestli jste pana Božského zaujala. Pomůže vám k tomu řeč těla.

Do hlavy nikomu nevidíme, a tak všichni moc dobře známe ten děsivý pocit, kdy se nám někdo líbí a za žádnou cenu nejsme schopni rozkódovat jeho pocity. Víme, co v takovém případě dělat, zaměřte se na jeho řeč těla.

1. Pan krycí jméno nezájem

Nebojte, i když jeho pohledy a gesta dávají najevo, že jste ho nezaujala, opak je pravdou, snaží se vás jen okouzlit, a tak to někdy trochu přehání. Vy se nenechte vyvést z míry a v klidu si užívejte rande, uvidíte, že tohle podivné chování se po pár schůzkách zlomí.

2. Pan pozorný

Pokud si na pozorného jen hraje, což nám ženám nikdy neunikne, jde o trapáka bez špetky nápadu. Pokud si ovšem všimne nového účesu, změny líčení nebo dokonce nové manikúry, měla byste zpozornět. Pán si evidentně všímá detailů, a tak mu neuniknou ani pro ostatní muže nepodstatné věci.

3. Neustálá hra na kočku a na myš

Není lehčího vysvětlení než osvědčenou větou, že co se škádlivá, rádo se mívá. Nelekejte se, pokud si z vás udělá čas od času srandičku nebo vás ohodnotí nějakou poznámkou, která se možná nehodí, věřte, že tohoto muže opravdu zajímáte.

4. Rychlé mrkání a tiky očí

Pokud muž působí, jako že mu právě něco padlo do oka a není schopen udržet chvilku zrak přímo na vás, máte vyhráno. Jde sice o nerváka, ovšem se srdcem na dlani, kterému se zaručeně líbíte.

Související články

Další články