Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Všem televizím bude v pátek i v sobotu kralovat Karel Gott: Televizní program se mění

Karel o sobě hodně prozradil.
Zdroj: TV Prima
POCTA KARLU GOTTOVI
Česká televize, Nova i Prima mění v reakci na pohřeb Karla Gotta svůj páteční a sobotní program. Vysílat se bude přímý přenos z rozloučení na Žofíně, zádušní mše z katedrály svatého Víta, dokument Olgy Špátové o Karlu Gottovi i Kdyby tisíc klarinetů.

Poslední rozloučení s Karlem Gottem na Žofíně v televizi

Česká televize na svém prvním programu ČT1 upravuje v pátek dopoledne svůj program. Vzdává tak hold národem milovanému zpěvákovi. V 10 hodin uvede pořad Kam zmizel ten starý song, ve kterém se setkávají Milan Lasica a Karel Gott. Jedním z hlavních témat zpravodajské ČT24 pak bude od 10.30 hodin dnešní rozloučení s Karlem Gottem na Žofíně. Zásadní prostor dostane i v průběhu celého dne. Od 20 do 22 hodin pak nabídne přímý přenos z pražského Žofína, kde mohou lidé až do 22. hodiny dát nejslavnějšímu českému zpěvákovi poslední sbohem. Součástí programu budou exkluzivní hosté i připomínka díla a osobnosti Karla Gotta.

V průběhu pátku posiluje zpravodajství o pohřbu Karla Gotta také Nova i Prima, která nasadí několik mimořádných vstupů moderovaných Terezií Tománkovou (Kašparovskou). Ze Žofína se bude hlásit od 7.30 až do 22 hodin. Obě televizní stanice Karlu Gottovi věnují zásadní prostor ve svých hlavních zpravodajských relacích. Na Primě mu budou věnovány Velké zprávy.

Zádušní mše za Karla Gotta nejen na ČT24, ale i na ČT1 a na Nově

V sobotu 12. října můžete zhlédnout přímý přenos ze zádušní mše z katedrály sv. Víta na Pražském hradě od 11 hodin nejen na ČT24, ale i na ČT1 a na Nově. Většina pořadů vysílaných během soboty na ČT1 patří Karlu Gottovi. Před 8. ráno a pozdě večer si můžete připomenout filmový muzikál Kdyby tisíc klarinetů, na programu je i Na plovárně s Karlem Gottem, jeho koncert z roku 1985 a další vzpomínkové pořady.

Na Nově bude odvysílán dokument Fenomén Gott od Olgy Malířové Špátové Nejedná se ale o její nejnovější dokument, ale její první dokument o Karlu Gottovi z roku 2008. Prima chystá několik vstupů ze zádušní mše a večer pak bude reprízovat pořad Zrcadlo tvého života, ve kterém se Karel Gott setkal v družném rozhovoru s Jiřinou Bohdalovou.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy