Roman Vojtek (42) se podle veřejného mínění poslední dobou zachoval jako neurvalec, když odešel od své těhotné manželky Terezy, která rodí doslova za pár dní.

Jaké má důvody, ví jen on sám a pár zasvěcených, jedni ho obdivují za jeho odvahu, druzí zatracují za jeho zbabělost, ale je pravda, že Vojtek nebyl nikdy holkař.

Za svůj život měl jen pár vztahů a všechny dlouho, i když je pravda, že sám vlastně nikdy nebyl, jen měnil partnerky po sobě.

S Danielou Šinkorovou (42) si začal před dlouhými lety, ještě když ani jeden z nich nebyl známý, ale dodnes se potkávají v muzikálech. Staré rány se asi zahojily, protože právě ji opustil pro jinou ženu, a to pro Markétu Sedláčkovou (42), další muzikálovou herečku, která na svou příležitost, aby si lidé pamatovali její jméno, teprve čeká.

Tuhle zradu na Šinkorové mu vrátila Kristina Kloubková (38), bývalá tanečnice, která pak Vojtka opustila pro Alana Bastiena, ale ani to nebyl osudový muž jejího života.

Vojtek si pak našel manželku Terezu (34), s níž byl deset let a mají spolu jednu dceru. Druhé dítě už porodí Tereza sama. A Roman si nejspíš najde další dlouhodobý vztah. Nebo ho už možná má.