Sia naštvala všechny matky na Instagramu. Zveřejnila totiž fotku svého břicha jen 7 dní po porodu. A postavu má absolutně úžasnou. Zatímco jiným ženám trvá zhubnout několik měsíců, Sii se to podařilo po týdnu. Její břicho zdobí pekáč buchet. Jak to jenom udělala?

Její břicho je perfektní a ostatní matky jí závidí. Na internetu se dokonce stala terčem útoků. Jiné matky si myslí, že žije nezdravě a riskuje život svého dítěte. Na tělo po porodu je to velký zápřah a každá žena by měla na prvním místě myslet na svoje dítě a pak až na svoji postavu. Jenže všechno je úplně jinak.

Sia na rozdíl od ostatních matek celé těhotenství poctivě cvičila. Samozřejmě nedělala nic, co by mohlo ublížit jejímu dítěti. Ale makala na sobě a neválela se jen s křupkami u televize. Také chodila hodně do přírody a dělala dřepy. A právě proto má několik dní po porodu super postavu a ploché bříško.

Během těhotenství si také hodně hlídala těhotenské chutě a rozhodně se nepřecpávala. Jedla jenom zdravé potraviny a hned po porodu začala držet dietu. A tohle je výsledek! Super postava a závistivé matky kolem.