Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Všechny ženy Petra Vlasáka (†45): Od Dary až k manželce Gábině a dceři Simonce

Všechny ženy Petra Vlasáka (†45): Od Dary až k manželce Gábině a dceři Simonce
Zdroj: Facebook
+ Dalších 14 fotografií
Smutný osud
Trenýrkový král Petr Vlasák (†45) ve středu po dlouhém boji podlehl rakovině mozku, zemřel navíc v den svých narozenin. Po známém podnikateli zůstala milovaná manželka Gabriela a dcerka Simona. Ještě předtím, než se usadil, randil Vlasák třeba s Darou Rolins (46) nebo modelkou Kateřinou Průšovou (35).

Na přelomu milénia byl Petr Vlasák (†45) pořádný divočák. V obklopení žhavých modelek nechyběl na žádném pražském večírku.

S krásnou Kateřinou Průšovou (35) to nakonec dal dohromady, společný život plánoval i s Darou Rolins (46). A jeho velkou kamarádkou byla třeba Simona Krainová (46).

Jenomže pak přišel rok 2006 a všechny dosavadní sny se Petrovi rozplynuly...

Zničehonic upadl na ulici do bezvědomí a v nemocnici mu diagnostikovali rakovinu mozku. Se zákeřnou nemocí se Vlasák tehdy statečně popasoval a pařby vyměnil za rodinný život. V roce 2010 si se konala svatba s milovanou Gábinou, se kterou má dcerku Simonku. Manželka stála po jeho boku v těch nejtěžších životních chvílích.

Vazby se svými expartnerkami ale nezpřetrhal. S Darou si prý často telefonovali, občas se potkal i s Průšovou.

Rakovina se bohužel po letech ozvala zase. V roce 2017 nad ní znovu zvítězil, vrátila se však i v roce 2018. Petr Vlasák bojoval, nakonec však nemoci ve středu 2. října podlehl.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy