Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Všechny ve žlutém a čtyři děti? Spekuluje se, že Meghan je také těhotná! Má co dohánět

Jak to je s údajným těhotenstvím?
Zdroj: instagram.com / princessdianakatemeghan
+ Dalších 61 fotografií
V posledních dnech se nespekuluje o ničem jiném než o tom, že by Kate Middleton (36) mohla být počtvrté těhotná. Nasvědčuje tomu hned několik faktorů. Volné šaty, žádný alkohol a nepříjemné ranní nevolnosti. Tím vším si prý opět prochází. Kate si nejspíše bere příklad z Královny Alžběty II., která má čtyři děti. A co Meghan Markle (36)? Ta se naposledy objevila ve žlutých šatech jako její dvě předchůdkyně. Že by konečně byla v tom? Každopádně by si měla pořádně pospíšit.

Minulý týden světem proletěla informace, že by Kate Middleton měla být počtvrté těhotná. Opět se vyhýbá alkoholu a nosí volné šaty. Zatím nikdo nic nepotvrdil, ale lidé jsou nadšení. Dokonce prince Wiillama přezdívají jako pořádného kance.

V prvních třech měsících se ale o těhotenství nemluví, takže si budou muset všichni počkat. Stejně jako Alžběta II., která má sama čtyři děti se i Kate objevila v kanárkových žlutých šatech. Že by to byla náhoda? Nebo je to snad záměr?

Zanedlouho potom se na veřejnosti ukázala i Meghan Markle v krásných žlutých šatech. Meghan už je šestatřicet let a měla by si s těhotenstvím pospíšit. Kate je stejně stará jako Meghan a má už tři děti.

Takže hned vedle Kate se vedou nekončící debaty o tom, zda není náhodou těhotná i Meghan Markle. Všechny varianty jsou možné, ale zatím nepotvrzené. Tak se nechme překvapit.

Související články

Další články