Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

"Všechny nás děsil, tak jsem ho zabil," prohlásil o nejhorším vrahovi a kanibalovi všech dob jeho spoluvězeň! Co vystraší i ty nejhorší zločince?

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Jeffrey Dahmer byl sériovým vrahem a kanibalem, jemuž mezi roky 1978 a 1991 padlo za oběť minimálně 17 mužů a chlapců. Skutečný počet obětí je ale pravděpodobně ještě daleko vyšší. Oběti nejdříve znásilnil, zabil a nakonec pojídal různé části jejich těl. Šokující případ ve své době otřásl celým světem.

Christopher Scarver se s Dahmerem setkal ve věznici Columbia v roce 1994, kde si kanibal odpykával 16 doživotních trestů. Krátce po setkání ho nemilosrdně umlátil ocelovou tyčí

Po dlouhých 21 letech řekl reportérům, proč tak vlastně učinil.

Scarver rozhodně není žádný svatoušek a stále si odpykává doživotní trest za vraždu pokladního, kterého zabil jen proto, že mu vydal v přepočtu jen asi 300 korun.

Dahmerovo chování bylo ale příliš i pro tohoto šílence

Monstrum z Milwaukee, jak se kanibalovi přezdívalo, si totiž s oblibou vytvářelo z vězeňského jídla falešné části těl, které polévalo kečupem, aby vytvořilo iluzi krve. Teprve poté jídlo sériový vrah snědl.

Scarverovi jednoho dne došla trpělivost a ve sprše ho umlátil železnou násadou na činky Poté se obrátil na Dahmerova kamaráda, který byl ve sprše s ním, a umlátil ho také.

Vyšel ze sprchy, oznámil strážným, že je Monstrum z Milwaukee mrtvé, a s klidem odešel. Dahmera totiž nesnášeli i bachaři.

Právě proto s ním nechali o samotě Scarvera, o kterém bylo známo, že kanibala nenávidí

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články