Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Všechnopárty v ohrožení? Karla Šípa (74) připoutala nemoc na lůžko a ruší představení

Zdroj: archiv ČT/David Raub
ZDRAVÍ
Choroby dokáží pěkně znepříjemnit život každému, dokonce i velikánům českého humoru! Bavič a moderátor Karel Šíp (74) ještě v pondělí natáčel v pátek vysílanou show Všechnopárty, hned poté ale ulehl, nemocí vyčerpané tělo mu dokonce zabránilo v několika pracích. Jak to bude s dalším dílem oblíbeného televizního pořadu?

Sami diváci si prý budou moci všimnout, že už pondělní natáčení Karel Šíp (74) absolvoval s ucpaným nosem a nebylo mu nejlépe. Jako profík ale situaci ustál a jinak neztratil nic ze svého pověstného humoru. Jenže hned poté musel ulehnout, nešlo to jinak. Středeční divadelní představení Minipárty ve Znojmě s Josefem Aloisem Náhlovským muselo být zrušeno.

„Mám virózu. Ze stejného důvodu odpadlo i středeční představení v Luhačovicích. Obě akce jsou přeloženy na říjnové termíny. Všem se omlouvám, snad moji situaci chápou,“ cituje Šípa Blesk. Na doplňující dotaz eXtra.cz patrně kvůli vyčerpání z boje s chorobou neodpověděl.

Jak to vypadá s dalším natáčením Všechnopárty Do doby přípravy dalšího dílu by se oblíbený spíkr měl už postavit na nohy. Velké množství televizních diváků by o jejich oblíbenou páteční zábavu neochudil, ledaže by bylo hodně zle, což u virózy ani přes vyšší věk Karla Šípa, doufejme, nehrozí…

Související články

Další články