Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Všechnopárty uvítá speciálního hosta: Je jím vietnamský neherec Duy Anh Tran

Zdroj: csfd
+ Další 4 fotografie
Všechnopárty
Neherec Duy Anh Tran se objeví v oblíbené televizní show Karla Šípa Všechnopárty. Vietnamský chlapec, který též používá jméno Lukáš, debutoval zatím v jednom filmu. Duy ale dokázal, že má talent, a možná ho brzy zase někde uvidíme.

V oblíbeném televizním pořadu Všechnopárty se nám v pátek 29. listopadu představí mladý talentovaný Duy Anh Tran Karel Šíp (74) si tentokrát do své talkshow pozval vietnamského chlapce, který se vydal na hereckou dráhu.

"Neherec" Lukáš Duy debutoval na filmovém plátně zatím jednou, a to ve filmu Na střeše, který režíroval Jiří Mádl Byla to jeho první zkušenost, při které stál před kamerou a vyšlo mu to opravdu skvěle. Ztvárnil postavu zoufalého vietnamského mladíka Songa a zahrál si po boku herce Aloise Švehlíka

Podle Mádla je Duy vycházející hvězdou. "Vietnamci jsou už nedělitelnou součástí naší společnosti a to se bude určitě reflektovat i ve filmech a seriálech, tudíž budou vznikat postavy, které si třeba Duy Anh může zahrát," řekl Jiří Mádl pro denik.cz.

Lukáš Duy dostal po natočení filmu Na střeše další hereckou nabídku. Uvidíme ho v polsko-českém krimi seriálu České televize Zrádci od režisérské dvojice Viktora Tauše a Matěje Chlupáčka.

Související články

Další články