Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Všechno nejlepší, Vaše královská Roztomilosti! Princ George dnes slaví 5. narozeniny, tohle jsou jeho nejrozkošnější momentky

Syn Kate a Williama dnes slaví 5 let. Jeho rozkošné výrazy dokáží
odzbrojit téměř každého.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Následník britského trůnu, princ George, dnes slaví pět let. Nejstarší syn prince Williama a vévodkyně Catherine pravidelně plní noviny s titulky „nejroztomilejší dítě“ nebo „nejhezčí chlapec“. Právě u příležitosti jeho narozenin jsme tak pro vás vybrali nejroztomilejší momenty, kterými už stihl za svůj krátký život potěšit fanoušky královské rodiny.

Malý princ George se i přes svůj nízký věk těší nebývalé popularitě. Svou roli v tom hraje pochopitelně fakt, že je jakožto člen britské královské rodiny neustále ve středu pozornosti médií a prakticky každý den před objektivy fotoaparátů.

Šílenství kolem prvorozeného syna Williama a Kate se začalo nazývat jako „efekt prince George“. Ten v jednoduchosti spočívá v tom, že když se George objeví v nějakém kusu oblečení, hned druhý den potom lidé po celém světě pro své děti a vnoučata začnou objednávat tentýž outfit. Nikdo neprodává zboží lépe a rychleji než královská rodina.

Na nejroztomilejší fotografie pětiletého šibala se můžete podívat v naší galerii. My se vám pokusíme ještě slovem připomenout pár známých momentů.

Ten první se stal v říjnu 2013, hned tři měsíce po Georgeově narození, na jeho křtinách. Šatičky, které na sobě malé princátko mělo, oblékla také později jeho sestra i bratr Louise. Róba nebyla vybrána jen tak. Jde totiž o repliku šatů, v nichž v roce 1841 křtila královna Viktorie svoji nejstarší dceru Viktorii. Až do roku 2008 se křtilo v těch původních, nicméně za ta léta se značně opotřebovaly, tak se musela ušít věrná replika.

Jeden z nejznámějších obrázků pochází rovněž ze křtu, tentokrát ale malé Charlotte. George během něj svým pohledem naprosto odzbrojil jak fotografa, který snímek pořídil, tak všechny, kteří jej později viděli. Jestli se říká, že jeden obrázek vydá za tisíc slov, tak v tomto případě to platí dvojnásob.

V dubnu 2016 obletěla svět fotografie, jak malý princ vítá amerického prezidenta Baracka Obamu v županu. Kdokoliv jiný by za to asi sklidil kritiku, ale George vypadá i v domácím úboru tak roztomile, že se stal pravý opak. Další skvělé momentky malého princátka najdete ve fotogalerii.

Související články

Další články