Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Všechno nejlepší, princi! George je pěkné kvítko. Drzý a vztahovačný, říká kamarádka zesnulé Diany

Královská rodina.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Narozeniny

Z nejstaršího syna vévodkyně Kate a prince Williama nejspíš bude pěkné kvítko. Nejlepší kamarádka Diany Julia Samuelová v podcastu How to Fail with Elizabeth Day však prozradila, že by z něj zesnulá princezna měla radost. I když by chtěl George, který dnes slaví 9. narozeniny, nejraději řešit a prožívat normální, nedůležité věci běžných klukovských dní jako jeho vrstevníci, jeho rodiče pro něho mají přichystaný jiný život.

V devíti letech kluci řeší, jestli hrát tenis nebo fotbal. Zajímají se o auta a superhrdiny. Princ George samozřejmě také, ale ke všemu tomu ho čeká kralování. Nedávno britská rodina malé princátko vyvedla do společnosti. Bylo to na finále mužů ve Wimbledonu. Fanoušci královské rodiny je ale zkritizovali za to, jaký oblek malému Georgovi vybrali. V parných dnech ho navlékli do tmavě modrého obleku s neprodyšným sakem, jak informoval server goodto.com. Později byla nespokojenost vidět i na samotném princi, který se šíleně šklebil. Jak se zdálo, akci si užil i tak. Vévodkyně mu sahala na čelo, protože se obávala, jestli syn nedostal úžeh. On ale během všeho ruchu kolem usnul.

Ač se to leckomu nelíbilo, bohužel podle etikety to bylo nutné. Mladý princ už dozrává do věku, kdy musí ctít jistá pravidla, a krátké šortky a neformální tričko do nich nepatří. George se narodil 22. července 2013 v Londýně ve stejné nemocnici, ve které princezna Diana porodila prince Williama a jeho bratra prince Harryho. I když se jeho rodiče snaží, aby měl co nejvíc bezstarostné dětství, pomalu, ale jistě ho připravují na budoucnost.

Diana by ho milovala

Devítiletý princ je podle jeho kmotry pěkné kvítko. Je drzý a vztahovačný. Na fotkách se tváří jako andílek, ale kdo ví, co se skrývá v hloubi jeho duše. "On je úžasný. Je velmi zábavný, ale i vztahovačný a drzý, bože, Diana by ho tak moc milovala. Je to pro všechny srdcervoucí, že už tu není," ​popsala nejlepší kamarádka Diany Julia Samuelová v podcastu How to Fail with Elizabeth Day. Svěřila se také, že mu dává netradiční dárky, které dělají hodně rámusu.

Po Georgovi do královské rodiny přibyla ještě Charlotte (7) a Louis (4). George je v pořadí následnictví trůnu třetí, po svém dědovi princi Charlesovi a po otci princi Williamovi.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy